ENGRAVING STONES S.R.L.

ENGRAVING STONES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41123000, Nr. Reg. Com. J29/1802/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2370 - Taierea, fasonarea si finisarea pietrei. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MIHAI BRAVU, NR.232, CONSTRUCTIA C1-GARAJ, cod poștal 100410. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENGRAVING STONES S.R.L.
CUI
41123000
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1802/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MIHAI BRAVU, NR.232, CONSTRUCTIA C1-GARAJ
Cod poștal
100410
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2370
Domeniu de activitate
Taierea, fasonarea si finisarea pietrei

Situații financiare

În 2025, ENGRAVING STONES S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201920202021202220252020 · Cifra de afaceri: 97.381 lei2021 · Cifra de afaceri: 252.937 lei2022 · Cifra de afaceri: 263.943 lei2019 · Profit net: −150 lei2020 · Profit net: 135.750 lei2021 · Profit net: 135.569 lei2022 · Profit net: 113.872 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 97.381 lei20202021: 252.937 lei20212022: 263.943 lei264 mii2022
Profit net lei
2019: −150 lei−15020192020: 135.750 lei136 mii20202021: 135.569 lei20212022: 113.872 lei20222025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru ENGRAVING STONES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — — 0 lei —
2022 263.943 lei în creștere față de 2021 113.872 lei în scădere față de 2021 269.277 lei în creștere față de 2021 93.360 lei 288.764 lei 113.922 lei 2
2021 252.937 lei în creștere față de 2020 135.569 lei în scădere față de 2020 55.146 lei în creștere față de 2020 110.565 lei 176.935 lei 271.369 lei 2 în scădere față de 2020
2020 97.381 lei 135.750 lei în creștere față de 2019 47.558 lei în creștere față de 2019 127.770 lei 55.113 lei 135.800 lei 3
2019 — −150 lei 7.665 lei 51 lei 120.200 lei 50 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare