ENI SRK FRUCT S.R.L.

ENI SRK FRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 42390855, Nr. Reg. Com. J26/388/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4631 - Comert cu ridicata al fructelor si legumelor. Societatea a fost înființată la data de 11 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT CHENDU COM. BĂLĂUŞERI, CHENDU, NR.168, cod poștal 547102. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENI SRK FRUCT S.R.L.
CUI
42390855
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/388/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 martie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT CHENDU COM. BĂLĂUŞERI, CHENDU, NR.168
Cod poștal
547102
Cod CAEN
4631
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al fructelor si legumelor

Situații financiare

În 2025, ENI SRK FRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 91.592 lei, o pierdere netă de 3.341 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 66.031 lei2021 · Cifra de afaceri: 255.601 lei2022 · Cifra de afaceri: 410.636 lei2023 · Cifra de afaceri: 367.300 lei2024 · Cifra de afaceri: 166.405 lei2025 · Cifra de afaceri: 91.592 lei2020 · Profit net: 16.012 lei2021 · Profit net: 45.418 lei2022 · Profit net: 82.236 lei2023 · Profit net: 82.409 lei2024 · Profit net: −15.318 lei2025 · Profit net: −3.341 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 66.031 lei20202021: 255.601 lei20212022: 410.636 lei411 mii20222023: 367.300 lei20232024: 166.405 lei20242025: 91.592 lei92 mii2025
Profit net lei
2020: 16.012 lei20202021: 45.418 lei20212022: 82.236 lei20222023: 82.409 lei82 mii20232024: −15.318 lei−15 mii20242025: −3.341 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ENI SRK FRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 91.592 lei în scădere față de 2024 −3.341 lei în creștere față de 2024 257.891 lei în creștere față de 2024 118.163 lei 140.345 lei 617 lei —
2024 166.405 lei în scădere față de 2023 −15.318 lei în scădere față de 2023 227.588 lei în creștere față de 2023 157.297 lei 102.739 lei 33.958 lei —
2023 367.300 lei în scădere față de 2022 82.409 lei în creștere față de 2022 83.470 lei în scădere față de 2022 50.872 lei 231.874 lei 199.276 lei —
2022 410.636 lei în creștere față de 2021 82.236 lei în creștere față de 2021 102.716 lei în creștere față de 2021 — 219.583 lei 116.867 lei —
2021 255.601 lei în creștere față de 2020 45.418 lei în creștere față de 2020 24.077 lei în creștere față de 2020 — 87.612 lei 61.631 lei —
2020 66.031 lei 16.012 lei 10.637 lei — 26.849 lei 16.212 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare