ENLIGENCY S.R.L.

Radiată din 11 iulie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ENLIGENCY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41373210, Nr. Reg. Com. J23/3025/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 9 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. POPEŞTI - VEST, NR.31, BL.C4, ET.5, AP.36, cod poștal 077160. Societatea este radiată din data de 11 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENLIGENCY S.R.L.
CUI
41373210
Stare
Radiată din 11 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J23/3025/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 iulie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. POPEŞTI - VEST, NR.31, BL.C4, ET.5, AP.36
Cod poștal
077160
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2023, ENLIGENCY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.500 lei, o pierdere netă de 2.383 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii25 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 12.800 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 21.800 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.800 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.500 lei2019 · Profit net: 8.691 lei2020 · Profit net: 5.860 lei2021 · Profit net: 4.516 lei2022 · Profit net: 3.648 lei2023 · Profit net: −2.383 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 12.800 lei20192020: 13.500 lei20202021: 21.800 lei22 mii20212022: 10.800 lei20222023: 4.500 lei5 mii2023
Profit net lei
2019: 8.691 lei9 mii20192020: 5.860 lei20202021: 4.516 lei20212022: 3.648 lei20222023: −2.383 lei−2 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru ENLIGENCY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 4.500 lei în scădere față de 2022 −2.383 lei în scădere față de 2022 550 lei în scădere față de 2022 — 6.572 lei 6.022 lei —
2022 10.800 lei în scădere față de 2021 3.648 lei în scădere față de 2021 4.440 lei în scădere față de 2021 — 12.844 lei 8.404 lei —
2021 21.800 lei în creștere față de 2020 4.516 lei în scădere față de 2020 12.821 lei în creștere față de 2020 — 17.577 lei 4.756 lei —
2020 13.500 lei în creștere față de 2019 5.860 lei în scădere față de 2019 460 lei în scădere față de 2019 — 15.211 lei 14.751 lei —
2019 12.800 lei 8.691 lei 1.224 lei — 10.115 lei 8.891 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare