ENO HUŞI S.R.L.

ENO HUŞI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 46293758, Nr. Reg. Com. J2022000517373. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1102 - Fabricarea vinurilor din struguri. Societatea a fost înființată la data de 14 iunie 2022. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, HUŞI, EXTRAVILAN. NUMĂR CADASTRAL 78087. CONSTRUCȚIA C1, cod poștal 735100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENO HUŞI S.R.L.
CUI
46293758
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000517373
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 iunie 2022
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, HUŞI, EXTRAVILAN. NUMĂR CADASTRAL 78087. CONSTRUCȚIA C1
Cod poștal
735100
Cod CAEN
1102
Domeniu de activitate
Fabricarea vinurilor din struguri

Situații financiare

În 2025, ENO HUŞI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 328.910 lei, un profit net de 111.341 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii20222023202420252023 · Cifra de afaceri: 68.150 lei2024 · Cifra de afaceri: 175.226 lei2025 · Cifra de afaceri: 328.910 lei2022 · Profit net: −26.442 lei2023 · Profit net: −202.928 lei2024 · Profit net: 4.544 lei2025 · Profit net: 111.341 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 68.150 lei20232024: 175.226 lei20242025: 328.910 lei329 mii2025
Profit net lei
2022: −26.442 lei20222023: −202.928 lei−203 mii20232024: 4.544 lei20242025: 111.341 lei111 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ENO HUŞI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 328.910 lei în creștere față de 2024 111.341 lei în creștere față de 2024 420.973 lei în scădere față de 2024 430.579 lei 421.402 lei 120.725 lei 2
2024 175.226 lei în creștere față de 2023 4.544 lei în creștere față de 2023 454.485 lei în scădere față de 2023 434.937 lei 376.081 lei 4.744 lei 2 în scădere față de 2023
2023 68.150 lei −202.928 lei în scădere față de 2022 498.318 lei în creștere față de 2022 482.295 lei 202.746 lei −229.169 lei 4 în creștere față de 2022
2022 — −26.442 lei 103.647 lei 270 lei 408.967 lei −26.442 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare