ENR VET GROUP S.R.L.

ENR VET GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 41261577, Nr. Reg. Com. J2019000872104. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7500 - Activitati veterinare. Societatea a fost înființată la data de 13 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT VADU PAŞII COM. VADU PAŞII, STR. PRINCIPALĂ, NR.28. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENR VET GROUP S.R.L.
CUI
41261577
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000872104
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iunie 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT VADU PAŞII COM. VADU PAŞII, STR. PRINCIPALĂ, NR.28
Cod CAEN
7500
Domeniu de activitate
Activitati veterinare

Situații financiare

În 2025, ENR VET GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.236.132 lei, un profit net de 312.744 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 18.623 lei2020 · Cifra de afaceri: 112.123 lei2021 · Cifra de afaceri: 216.003 lei2022 · Cifra de afaceri: 120.729 lei2023 · Cifra de afaceri: 129.126 lei2024 · Cifra de afaceri: 151.307 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.236.132 lei2019 · Profit net: 3.823 lei2020 · Profit net: 76.169 lei2021 · Profit net: 131.962 lei2022 · Profit net: 76.472 lei2023 · Profit net: 60.904 lei2024 · Profit net: 79.060 lei2025 · Profit net: 312.744 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 18.623 lei20192020: 112.123 lei20202021: 216.003 lei20212022: 120.729 lei20222023: 129.126 lei20232024: 151.307 lei20242025: 1.236.132 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2019: 3.823 lei20192020: 76.169 lei20202021: 131.962 lei20212022: 76.472 lei20222023: 60.904 lei20232024: 79.060 lei20242025: 312.744 lei313 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ENR VET GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.236.132 lei în creștere față de 2024 312.744 lei în creștere față de 2024 392.709 lei în creștere față de 2024 34.994 lei 671.019 lei 313.304 lei 7 în creștere față de 2024
2024 151.307 lei în creștere față de 2023 79.060 lei în creștere față de 2023 65.370 lei în scădere față de 2023 76.424 lei 68.506 lei 79.560 lei 5
2023 129.126 lei în creștere față de 2022 60.904 lei în scădere față de 2022 130.017 lei în scădere față de 2022 101.880 lei 89.541 lei 61.404 lei 5
2022 120.729 lei în scădere față de 2021 76.472 lei în scădere față de 2021 165.668 lei în scădere față de 2021 180.250 lei 164.352 lei 178.934 lei 5
2021 216.003 lei în creștere față de 2020 131.962 lei în creștere față de 2020 167.371 lei în creștere față de 2020 208.575 lei 91.258 lei 132.462 lei 5 în creștere față de 2020
2020 112.123 lei în creștere față de 2019 76.169 lei în creștere față de 2019 8.708 lei în scădere față de 2019 — 85.377 lei 76.669 lei 1
2019 18.623 lei 3.823 lei 13.304 lei — 17.327 lei 4.023 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare