ENVIRO QUALITY MANAGEMENT SRL

Inactivă fiscal din 8 ianuarie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ENVIRO QUALITY MANAGEMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 23285357, Nr. Reg. Com. J2014000362192. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 15 februarie 2008. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, PŢA. 25 OCTOMBRIE, NR.5, AP.21, cod poștal 440026. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 8 ianuarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENVIRO QUALITY MANAGEMENT SRL
CUI
23285357
Stare
Inactivă fiscal din 8 ianuarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J2014000362192
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 februarie 2008
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, PŢA. 25 OCTOMBRIE, NR.5, AP.21
Cod poștal
440026
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, ENVIRO QUALITY MANAGEMENT SRL a raportat un profit net de 60.754 lei.

Profit net lei
2016: −761.003 lei−761 mii'162017: 120.656 lei'172018: 50.794 lei'182019: 335.777 lei'192020: 654.881 lei655 mii'202021: −744.053 lei'212022: −6.298 lei'222023: −2.870 lei'232024: 1.251 lei'242025: 60.754 lei61 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ENVIRO QUALITY MANAGEMENT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 60.754 lei în creștere față de 2024 21.560 lei în scădere față de 2024 — 171.111 lei 149.551 lei —
2024 — 1.251 lei în creștere față de 2023 84.303 lei în scădere față de 2023 — 173.100 lei 88.797 lei —
2023 — −2.870 lei în creștere față de 2022 164.069 lei în scădere față de 2022 1.618 lei 249.997 lei 87.546 lei —
2022 — −6.298 lei în creștere față de 2021 167.817 lei în creștere față de 2021 2.913 lei 255.320 lei 90.416 lei —
2021 — −744.053 lei în scădere față de 2020 164.352 lei în scădere față de 2020 4.208 lei 256.858 lei 96.714 lei 1
2020 — 654.881 lei în creștere față de 2019 10.359.090 lei în scădere față de 2019 5.503 lei 949.294 lei −9.404.293 lei 1
2019 — 335.777 lei în creștere față de 2018 11.477.363 lei în creștere față de 2018 6.798 lei 1.411.391 lei −10.059.174 lei 1
2018 — 50.794 lei în scădere față de 2017 11.155.753 lei în scădere față de 2017 20.420 lei 740.382 lei −10.394.951 lei —
2017 — 120.656 lei în creștere față de 2016 11.210.361 lei în scădere față de 2016 26.276 lei 738.340 lei −10.445.745 lei 1
2016 44.283 lei −761.003 lei 11.830.699 lei 32.132 lei 1.232.166 lei −10.566.401 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.