EPURE SOLUTIONS S.R.L.

EPURE SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39163712, Nr. Reg. Com. J40/4940/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6202 - Activitati de consultanta in tehnologia informatiei. Societatea a fost înființată la data de 11 aprilie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRUMUL GURA CALIŢEI, NR.4-32, LOT 18, CAMERA 1, BL.3, SC.A, ET.2, AP.36, cod poștal 032604. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EPURE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
39163712
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/4940/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 aprilie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRUMUL GURA CALIŢEI, NR.4-32, LOT 18, CAMERA 1, BL.3, SC.A, ET.2, AP.36
Cod poștal
032604
Cod CAEN
6202
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta in tehnologia informatiei

Situații financiare

În 2025, EPURE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 24.410 lei, un profit net de 11.502 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 56.355 lei2019 · Cifra de afaceri: 88.550 lei2020 · Cifra de afaceri: 22.037 lei2021 · Cifra de afaceri: 738 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.771 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.730 lei2024 · Cifra de afaceri: 19.922 lei2025 · Cifra de afaceri: 24.410 lei2018 · Profit net: 34.852 lei2019 · Profit net: 2.026 lei2020 · Profit net: 1.451 lei2021 · Profit net: −7.369 lei2022 · Profit net: 1.854 lei2023 · Profit net: −2.179 lei2024 · Profit net: 13.388 lei2025 · Profit net: 11.502 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 56.355 lei'182019: 88.550 lei89 mii'192020: 22.037 lei'202021: 738 lei'212022: 7.771 lei'222023: 1.730 lei'232024: 19.922 lei'242025: 24.410 lei24 mii'25
Profit net lei
2018: 34.852 lei35 mii'182019: 2.026 lei'192020: 1.451 lei'202021: −7.369 lei−7 mii'212022: 1.854 lei'222023: −2.179 lei'232024: 13.388 lei'242025: 11.502 lei12 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EPURE SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 24.410 lei în creștere față de 2024 11.502 lei în scădere față de 2024 27.399 lei în creștere față de 2024 — 39.381 lei 11.982 lei —
2024 19.922 lei în creștere față de 2023 13.388 lei în creștere față de 2023 0 lei — 44.422 lei 44.422 lei —
2023 1.730 lei în scădere față de 2022 −2.179 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 31.034 lei 31.034 lei —
2022 7.771 lei în creștere față de 2021 1.854 lei în creștere față de 2021 113 lei în creștere față de 2021 — 33.327 lei 33.214 lei —
2021 738 lei în scădere față de 2020 −7.369 lei în scădere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 — 31.360 lei 31.360 lei —
2020 22.037 lei în scădere față de 2019 1.451 lei în scădere față de 2019 66 lei în scădere față de 2019 1.442 lei 37.353 lei 38.729 lei —
2019 88.550 lei în creștere față de 2018 2.026 lei în scădere față de 2018 2.637 lei în creștere față de 2018 3.966 lei 35.949 lei 37.278 lei —
2018 56.355 lei 34.852 lei 2.138 lei 6.490 lei 30.700 lei 35.052 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare