ERA CARGO STNIL S.R.L.

Radiată din 12 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ERA CARGO STNIL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42547624, Nr. Reg. Com. J40/5536/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 27 mai 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. PUCHENI, NR.139-149, DEMISOL, BL.6, SC.1, AP.6. Societatea este radiată din data de 12 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ERA CARGO STNIL S.R.L.
CUI
42547624
Stare
Radiată din 12 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/5536/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 mai 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. PUCHENI, NR.139-149, DEMISOL, BL.6, SC.1, AP.6
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, ERA CARGO STNIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 115.863 lei, o pierdere netă de 4.060 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 56.357 lei2021 · Cifra de afaceri: 108.481 lei2022 · Cifra de afaceri: 83.855 lei2023 · Cifra de afaceri: 99.043 lei2024 · Cifra de afaceri: 115.863 lei2020 · Profit net: 6.196 lei2021 · Profit net: 6.534 lei2022 · Profit net: −21.796 lei2023 · Profit net: −23.057 lei2024 · Profit net: −4.060 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 56.357 lei20202021: 108.481 lei20212022: 83.855 lei20222023: 99.043 lei20232024: 115.863 lei116 mii2024
Profit net lei
2020: 6.196 lei20202021: 6.534 lei7 mii20212022: −21.796 lei20222023: −23.057 lei−23 mii20232024: −4.060 lei−4 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ERA CARGO STNIL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 115.863 lei în creștere față de 2023 −4.060 lei în creștere față de 2023 46.942 lei în creștere față de 2023 — 10.342 lei −35.983 lei 1
2023 99.043 lei în creștere față de 2022 −23.057 lei în scădere față de 2022 43.872 lei în creștere față de 2022 — 11.949 lei −31.923 lei 1
2022 83.855 lei în scădere față de 2021 −21.796 lei în scădere față de 2021 16.837 lei în creștere față de 2021 — 7.971 lei −8.866 lei 1
2021 108.481 lei în creștere față de 2020 6.534 lei în creștere față de 2020 2.266 lei în scădere față de 2020 — 15.196 lei 12.930 lei 1
2020 56.357 lei 6.196 lei 4.964 lei — 11.360 lei 6.396 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare