ERE & MT S.R.L.

ERE & MT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 22336274, Nr. Reg. Com. J26/156/2008. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 30 august 2007. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, P-TA. VICTORIEI, NR.32, AP.10, cod poștal 540052. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ERE & MT S.R.L.
CUI
22336274
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/156/2008
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 august 2007
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, P-TA. VICTORIEI, NR.32, AP.10
Cod poștal
540052
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, ERE & MT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 38.301 lei.

Profit net lei
2016: −26.318 lei'162017: −31.736 lei'172018: −13.797 lei'182019: −31.412 lei'192020: 1.084.602 lei1,1 mil.'202021: −37.162 lei'212022: −23.149 lei'222023: −23.812 lei'232024: −22.950 lei'242025: −38.301 lei−38 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ERE & MT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −38.301 lei în scădere față de 2024 5.977.900 lei în creștere față de 2024 4.250.464 lei 76.150 lei −1.650.773 lei —
2024 — −22.950 lei în creștere față de 2023 5.939.666 lei în creștere față de 2023 4.255.715 lei 70.079 lei −1.612.472 lei —
2023 — −23.812 lei în scădere față de 2022 5.928.208 lei în creștere față de 2022 4.260.793 lei 77.460 lei −1.589.522 lei —
2022 — −23.149 lei în creștere față de 2021 5.922.953 lei în creștere față de 2021 4.254.976 lei 102.267 lei −1.565.710 lei —
2021 — −37.162 lei în scădere față de 2020 5.919.698 lei în scădere față de 2020 4.257.179 lei 119.737 lei −1.542.561 lei —
2020 — 1.084.602 lei în creștere față de 2019 5.999.701 lei în scădere față de 2019 4.262.429 lei 231.548 lei −1.505.400 lei —
2019 — −31.412 lei în scădere față de 2018 8.421.859 lei în creștere față de 2018 5.814.815 lei 17.042 lei −2.590.002 lei —
2018 — −13.797 lei în creștere față de 2017 8.394.616 lei în creștere față de 2017 5.820.066 lei 15.961 lei −2.558.589 lei —
2017 — −31.736 lei în scădere față de 2016 8.386.383 lei în creștere față de 2016 5.825.317 lei 16.274 lei −2.544.792 lei —
2016 — −26.318 lei 8.356.812 lei 5.828.467 lei 15.289 lei −2.513.056 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.