EREDAS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 18626466, Nr. Reg. Com. J05/916/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 2 mai 2006. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. SALCAMILOR, NR.18B, BL.PB164, AP.17. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EREDAS SRL
- CUI
- 18626466
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J05/916/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 2 mai 2006
- Județ
- Bihor
- Sediul social
- JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. SALCAMILOR, NR.18B, BL.PB164, AP.17
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7022
- Domeniu de activitate
- Activitati de consultanta pentru afaceri si management
Situații financiare
În 2025, EREDAS SRL a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 24.179 lei | — | 1.759 lei | −22.420 lei | — |
| 2024 | — | −19.768 lei în scădere față de 2023 | 24.179 lei în scădere față de 2023 | — | 1.759 lei | −22.420 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 25.469 lei în creștere față de 2022 | 1.836 lei | 20.981 lei | −2.652 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 25.468 lei în scădere față de 2021 | 1.836 lei | 20.980 lei | −2.652 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 25.469 lei în creștere față de 2020 | 1.836 lei | 20.981 lei | −2.652 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 25.101 lei | 1.836 lei | 20.613 lei | −2.652 lei | — |
| 2019 | — | −1.593 lei în creștere față de 2018 | 25.101 lei în creștere față de 2018 | 1.836 lei | 20.613 lei | −2.652 lei | — |
| 2018 | — | −3.755 lei în creștere față de 2017 | 24.319 lei în creștere față de 2017 | 2.460 lei | 20.800 lei | −1.059 lei | — |
| 2017 | 760 lei în scădere față de 2016 | −16.129 lei în scădere față de 2016 | 20.667 lei în creștere față de 2016 | 3.155 lei | 20.207 lei | 2.695 lei | 0 în scădere față de 2016 |
| 2016 | 10.986 lei | −14.203 lei | 18.573 lei | 11.160 lei | 26.237 lei | 18.824 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
