ERG DRYLINING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 37984134, Nr. Reg. Com. J2017001164208. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 14 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, PŢA. VICTORIEI, NR.2, CLĂDIREA I.P.H. DEVA S.A., ET.4, AP.CAMERA 405. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ERG DRYLINING S.R.L.
- CUI
- 37984134
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017001164208
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 14 iulie 2017
- Județ
- Hunedoara
- Sediul social
- JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, PŢA. VICTORIEI, NR.2, CLĂDIREA I.P.H. DEVA S.A., ET.4, AP.CAMERA 405
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4333
- Domeniu de activitate
- Lucrari de pardosire si placare a peretilor
Situații financiare
În 2025, ERG DRYLINING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 893.555 lei, un profit net de 72.865 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 893.555 lei | 72.865 lei în creștere față de 2024 | 522.995 lei în creștere față de 2024 | 109.400 lei | 458.760 lei | 45.165 lei | 9 |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 28.478 lei în scădere față de 2021 | 649 lei | 129 lei | −27.700 lei | — |
| 2021 | — | −1.004 lei în creștere față de 2020 | 32.977 lei | 518 lei | 11.024 lei | −21.435 lei | — |
| 2020 | — | −4.392 lei în creștere față de 2019 | 32.977 lei în creștere față de 2019 | 1.522 lei | 11.024 lei | −20.431 lei | — |
| 2019 | — | −5.658 lei în creștere față de 2018 | 32.767 lei | 9.204 lei | 7.524 lei | −16.039 lei | — |
| 2018 | 0 lei în scădere față de 2017 | −5.799 lei în scădere față de 2017 | 32.767 lei în scădere față de 2017 | 14.863 lei | 7.524 lei | −10.380 lei | — |
| 2017 | 474 lei | −4.781 lei | 33.012 lei | 20.655 lei | 7.776 lei | −4.581 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
