ERICA DENTELLE ART S.R.L.

Radiată din 25 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ERICA DENTELLE ART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 41041822, Nr. Reg. Com. J2019001026241. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1421 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 25 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. MIHAIL EMINESCU, BL.3A, AP.3, cod poștal 435500. Societatea este radiată din data de 25 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ERICA DENTELLE ART S.R.L.
CUI
41041822
Stare
Radiată din 25 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2019001026241
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 aprilie 2019
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. MIHAIL EMINESCU, BL.3A, AP.3
Cod poștal
435500
Cod CAEN
1421
Domeniu de activitate
Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)

Situații financiare

În 2024, ERICA DENTELLE ART S.R.L. a raportat o pierdere netă de 8.446 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120242019 · Cifra de afaceri: 16.301 lei2020 · Cifra de afaceri: 42.200 lei2021 · Cifra de afaceri: 750 lei2019 · Profit net: 4.635 lei2020 · Profit net: −32.397 lei2021 · Profit net: −41.204 lei2024 · Profit net: −8.446 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 16.301 lei20192020: 42.200 lei42 mii20202021: 750 lei7502021
Profit net lei
2019: 4.635 lei5 mii20192020: −32.397 lei20202021: −41.204 lei−41 mii20212024: −8.446 lei−8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ERICA DENTELLE ART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −8.446 lei în creștere față de 2021 83.938 lei în creștere față de 2021 21.719 lei 60.023 lei −131.181 lei 1
2021 750 lei în scădere față de 2020 −41.204 lei în scădere față de 2020 78.624 lei în creștere față de 2020 46.862 lei 64.553 lei −96.194 lei 1 în scădere față de 2020
2020 42.200 lei în creștere față de 2019 −32.397 lei în scădere față de 2019 43.822 lei în creștere față de 2019 58.208 lei 59.609 lei −54.990 lei 2 în creștere față de 2019
2019 16.301 lei 4.635 lei 18.040 lei 52.782 lei 98.878 lei 4.635 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare