ERIK TRUCK WASH S.R.L.

Radiată din 28 iunie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ERIK TRUCK WASH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 41683920, Nr. Reg. Com. J31/907/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 25 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. MĂGURICE, NR.7. Societatea este radiată din data de 28 iunie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ERIK TRUCK WASH S.R.L.
CUI
41683920
Stare
Radiată din 28 iunie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J31/907/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 septembrie 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. MĂGURICE, NR.7
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2023, ERIK TRUCK WASH S.R.L. a raportat o pierdere netă de 126.313 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 29.155 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.436.247 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.834.583 lei2022 · Cifra de afaceri: 252.258 lei2019 · Profit net: −8.053 lei2020 · Profit net: 460.224 lei2021 · Profit net: −217.728 lei2022 · Profit net: −606.221 lei2023 · Profit net: −126.313 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 29.155 lei20192020: 1.436.247 lei20202021: 2.834.583 lei2,8 mil.20212022: 252.258 lei252 mii2022
Profit net lei
2019: −8.053 lei20192020: 460.224 lei460 mii20202021: −217.728 lei20212022: −606.221 lei−606 mii20222023: −126.313 lei−126 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru ERIK TRUCK WASH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −126.313 lei în creștere față de 2022 1.179.651 lei în creștere față de 2022 54.615 lei 271.174 lei −840.148 lei —
2022 252.258 lei în scădere față de 2021 −606.221 lei în scădere față de 2021 1.124.292 lei în creștere față de 2021 164.565 lei 303.436 lei −642.577 lei 1 în scădere față de 2021
2021 2.834.583 lei în creștere față de 2020 −217.728 lei în scădere față de 2020 944.984 lei în creștere față de 2020 256.199 lei 638.305 lei −36.357 lei 9 în creștere față de 2020
2020 1.436.247 lei în creștere față de 2019 460.224 lei în creștere față de 2019 447.170 lei în creștere față de 2019 79.097 lei 814.082 lei 452.371 lei 4 în creștere față de 2019
2019 29.155 lei −8.053 lei 29.364 lei — 21.511 lei −7.853 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.