ERINAILS & BEAUTY S.R.L.

ERINAILS & BEAUTY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41849934, Nr. Reg. Com. J2019014949407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 4 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE TEIUL DOAMNEI, NR.10, BL.24, SC.A, ET.8, AP.43. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ERINAILS & BEAUTY S.R.L.
CUI
41849934
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019014949407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 noiembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE TEIUL DOAMNEI, NR.10, BL.24, SC.A, ET.8, AP.43
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, ERINAILS & BEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 331.765 lei, un profit net de 2.240 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 246.276 lei2021 · Cifra de afaceri: 389.564 lei2022 · Cifra de afaceri: 289.379 lei2023 · Cifra de afaceri: 272.129 lei2024 · Cifra de afaceri: 297.156 lei2025 · Cifra de afaceri: 331.765 lei2019 · Profit net: −2.691 lei2020 · Profit net: 26.052 lei2021 · Profit net: 95.853 lei2022 · Profit net: 926 lei2023 · Profit net: −67.525 lei2024 · Profit net: 3.033 lei2025 · Profit net: 2.240 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 246.276 lei20202021: 389.564 lei390 mii20212022: 289.379 lei20222023: 272.129 lei20232024: 297.156 lei20242025: 331.765 lei332 mii2025
Profit net lei
2019: −2.691 lei20192020: 26.052 lei20202021: 95.853 lei96 mii20212022: 926 lei20222023: −67.525 lei−68 mii20232024: 3.033 lei20242025: 2.240 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ERINAILS & BEAUTY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 331.765 lei în creștere față de 2024 2.240 lei în scădere față de 2024 312.811 lei în scădere față de 2024 310.324 lei 60.575 lei 58.088 lei 3
2024 297.156 lei în creștere față de 2023 3.033 lei în creștere față de 2023 357.754 lei în creștere față de 2023 49.298 lei 59.489 lei 55.848 lei 3
2023 272.129 lei în scădere față de 2022 −67.525 lei în scădere față de 2022 73.881 lei în scădere față de 2022 77.320 lei 49.376 lei 52.815 lei 3 în scădere față de 2022
2022 289.379 lei în scădere față de 2021 926 lei în scădere față de 2021 77.472 lei în scădere față de 2021 127.758 lei 70.054 lei 120.340 lei 4
2021 389.564 lei în creștere față de 2020 95.853 lei în creștere față de 2020 95.112 lei în creștere față de 2020 172.124 lei 41.110 lei 119.414 lei 4
2020 246.276 lei 26.052 lei în creștere față de 2019 43.375 lei în creștere față de 2019 41.257 lei 21.460 lei 23.561 lei 4 în creștere față de 2019
2019 — −2.691 lei 10.206 lei 705 lei 6.010 lei −2.491 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare