ERINSTAL RALU SRL

ERINSTAL RALU SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 17117430, Nr. Reg. Com. J13/75/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 14 ianuarie 2005. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA ALBATROSULUI, NR.7, ET.2, AP.201, cod poștal 900139. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ERINSTAL RALU SRL
CUI
17117430
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/75/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 ianuarie 2005
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA ALBATROSULUI, NR.7, ET.2, AP.201
Cod poștal
900139
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, ERINSTAL RALU SRL a raportat o cifră de afaceri de 385.404 lei, o pierdere netă de 125.098 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 193.309 lei2018 · Cifra de afaceri: 351.794 lei2019 · Cifra de afaceri: 710.119 lei2020 · Cifra de afaceri: 869.055 lei2021 · Cifra de afaceri: 571.367 lei2022 · Cifra de afaceri: 852.535 lei2023 · Cifra de afaceri: 395.508 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.015.128 lei2025 · Cifra de afaceri: 385.404 lei2016 · Profit net: 0 lei2017 · Profit net: 146.449 lei2018 · Profit net: 101.130 lei2019 · Profit net: 236.200 lei2020 · Profit net: 72.706 lei2021 · Profit net: −255.655 lei2022 · Profit net: −111.526 lei2023 · Profit net: −208.817 lei2024 · Profit net: 415.005 lei2025 · Profit net: −125.098 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 193.309 lei'172018: 351.794 lei'182019: 710.119 lei'192020: 869.055 lei'202021: 571.367 lei'212022: 852.535 lei'222023: 395.508 lei'232024: 1.015.128 lei1,0 mil.'242025: 385.404 lei385 mii'25
Profit net lei
2016: 0 lei'162017: 146.449 lei'172018: 101.130 lei'182019: 236.200 lei'192020: 72.706 lei'202021: −255.655 lei−256 mii'212022: −111.526 lei'222023: −208.817 lei'232024: 415.005 lei415 mii'242025: −125.098 lei−125 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ERINSTAL RALU SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 385.404 lei în scădere față de 2024 −125.098 lei în scădere față de 2024 178.688 lei în scădere față de 2024 121.698 lei 176.078 lei 119.088 lei 5
2024 1.015.128 lei în creștere față de 2023 415.005 lei în creștere față de 2023 185.554 lei în scădere față de 2023 30.195 lei 387.727 lei 244.186 lei 5 în scădere față de 2023
2023 395.508 lei în scădere față de 2022 −208.817 lei în scădere față de 2022 379.364 lei în scădere față de 2022 111.411 lei 82.235 lei −170.819 lei 7 în scădere față de 2022
2022 852.535 lei în creștere față de 2021 −111.526 lei în creștere față de 2021 445.640 lei în creștere față de 2021 200.229 lei 236.556 lei 37.998 lei 10 în creștere față de 2021
2021 571.367 lei în scădere față de 2020 −255.655 lei în scădere față de 2020 345.810 lei în creștere față de 2020 236.821 lei 215.318 lei 149.524 lei 8 în scădere față de 2020
2020 869.055 lei în creștere față de 2019 72.706 lei în scădere față de 2019 286.588 lei în creștere față de 2019 222.222 lei 432.039 lei 405.179 lei 9 în creștere față de 2019
2019 710.119 lei în creștere față de 2018 236.200 lei în creștere față de 2018 99.980 lei în scădere față de 2018 90.344 lei 326.684 lei 332.473 lei 8
2018 351.794 lei în creștere față de 2017 101.130 lei în scădere față de 2017 100.285 lei în creștere față de 2017 106.156 lei 72.007 lei 96.273 lei 8 în creștere față de 2017
2017 193.309 lei 146.449 lei în creștere față de 2016 5.540 lei în scădere față de 2016 — 147.132 lei 141.592 lei 2
2016 — 0 lei 7.294 lei — 2.437 lei −4.857 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.