ERMIAL PRODUCTION S.R.L.

ERMIAL PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 40329941, Nr. Reg. Com. J2018001993041. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1722 - Fabricarea produselor de uz gospodaresc si sanitar, din hartie sau carton. Societatea a fost înființată la data de 19 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CRONICAR ION NECULCE, NR.9, cod poștal 600064. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ERMIAL PRODUCTION S.R.L.
CUI
40329941
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001993041
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 decembrie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. CRONICAR ION NECULCE, NR.9
Cod poștal
600064
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1722
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor de uz gospodaresc si sanitar, din hartie sau carton

Situații financiare

În 2025, ERMIAL PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.421.220 lei, un profit net de 44.720 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 505.755 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.390.439 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.495.391 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.671.244 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.947.960 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.135.261 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.421.220 lei2019 · Profit net: 7.427 lei2020 · Profit net: 65.633 lei2021 · Profit net: 65.648 lei2022 · Profit net: 228.240 lei2023 · Profit net: −309.067 lei2024 · Profit net: −295.396 lei2025 · Profit net: 44.720 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 505.755 lei20192020: 1.390.439 lei20202021: 1.495.391 lei20212022: 1.671.244 lei20222023: 1.947.960 lei20232024: 2.135.261 lei2,1 mil.20242025: 1.421.220 lei1,4 mil.2025
Profit net lei
2019: 7.427 lei20192020: 65.633 lei20202021: 65.648 lei20212022: 228.240 lei228 mii20222023: −309.067 lei−309 mii20232024: −295.396 lei20242025: 44.720 lei45 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ERMIAL PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.421.220 lei în scădere față de 2024 44.720 lei în creștere față de 2024 509.554 lei în scădere față de 2024 222.714 lei 298.189 lei 11.349 lei 5 în scădere față de 2024
2024 2.135.261 lei în creștere față de 2023 −295.396 lei în creștere față de 2023 651.084 lei în scădere față de 2023 246.836 lei 370.878 lei −33.370 lei 6 în scădere față de 2023
2023 1.947.960 lei în creștere față de 2022 −309.067 lei în scădere față de 2022 1.116.888 lei în creștere față de 2022 238.137 lei 1.244.869 lei 366.118 lei 7
2022 1.671.244 lei în creștere față de 2021 228.240 lei în creștere față de 2021 905.441 lei în creștere față de 2021 212.691 lei 1.413.144 lei 720.394 lei 7
2021 1.495.391 lei în creștere față de 2020 65.648 lei în creștere față de 2020 479.007 lei în creștere față de 2020 179.846 lei 791.409 lei 492.248 lei 7
2020 1.390.439 lei în creștere față de 2019 65.633 lei în creștere față de 2019 264.760 lei în scădere față de 2019 184.642 lei 557.498 lei 427.380 lei 7 în creștere față de 2019
2019 505.755 lei 7.427 lei 499.409 lei 197.401 lei 459.635 lei 7.627 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare