ERSADA SEND S.R.L.

ERSADA SEND S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 40709177, Nr. Reg. Com. J30/351/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DANA, NR.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ERSADA SEND S.R.L.
CUI
40709177
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/351/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DANA, NR.4
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, ERSADA SEND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.070 lei, un profit net de 743 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 15.091 lei2020 · Cifra de afaceri: 18.939 lei2021 · Cifra de afaceri: 25.976 lei2022 · Cifra de afaceri: 34.312 lei2023 · Cifra de afaceri: 34.180 lei2024 · Cifra de afaceri: 23.887 lei2025 · Cifra de afaceri: 21.070 lei2019 · Profit net: −1.433 lei2020 · Profit net: −8.007 lei2021 · Profit net: −1.917 lei2022 · Profit net: 1.651 lei2023 · Profit net: −2.558 lei2024 · Profit net: −4.455 lei2025 · Profit net: 743 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 15.091 lei20192020: 18.939 lei20202021: 25.976 lei20212022: 34.312 lei34 mii20222023: 34.180 lei20232024: 23.887 lei20242025: 21.070 lei21 mii2025
Profit net lei
2019: −1.433 lei20192020: −8.007 lei−8 mii20202021: −1.917 lei20212022: 1.651 lei2 mii20222023: −2.558 lei20232024: −4.455 lei20242025: 743 lei7432025
Indicatori financiari pe ani pentru ERSADA SEND S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 21.070 lei în scădere față de 2024 743 lei în creștere față de 2024 24.330 lei în creștere față de 2024 — 8.554 lei −15.776 lei —
2024 23.887 lei în scădere față de 2023 −4.455 lei în scădere față de 2023 24.006 lei în creștere față de 2023 0 lei 7.487 lei −16.519 lei —
2023 34.180 lei în scădere față de 2022 −2.558 lei în scădere față de 2022 23.826 lei în scădere față de 2022 9.638 lei 2.124 lei −12.064 lei —
2022 34.312 lei în creștere față de 2021 1.651 lei în creștere față de 2021 36.942 lei în scădere față de 2021 19.274 lei 8.162 lei −9.506 lei 0
2021 25.976 lei în creștere față de 2020 −1.917 lei în creștere față de 2020 46.180 lei în scădere față de 2020 28.910 lei 6.113 lei −11.157 lei 0
2020 18.939 lei în creștere față de 2019 −8.007 lei în scădere față de 2019 57.901 lei în scădere față de 2019 38.669 lei 9.992 lei −9.240 lei 0
2019 15.091 lei −1.433 lei 62.612 lei 48.306 lei 13.073 lei −1.233 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare