ESBIES STUDIO S.R.L.

ESBIES STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40688775, Nr. Reg. Com. J23/882/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4665 - Comert cu ridicata al mobilei de birou. Societatea a fost înființată la data de 22 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, ŞOS. BANATULUI, NR.14, PARTER, BL.43, SC.1, AP.455, cod poștal 077045. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ESBIES STUDIO S.R.L.
CUI
40688775
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/882/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 februarie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, ŞOS. BANATULUI, NR.14, PARTER, BL.43, SC.1, AP.455
Cod poștal
077045
Cod CAEN
4665
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al mobilei de birou

Situații financiare

În 2025, ESBIES STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 188.447 lei, o pierdere netă de 18.439 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.941 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.388 lei2021 · Cifra de afaceri: 117.886 lei2022 · Cifra de afaceri: 127.787 lei2023 · Cifra de afaceri: 115.343 lei2024 · Cifra de afaceri: 145.079 lei2025 · Cifra de afaceri: 188.447 lei2019 · Profit net: −12.937 lei2020 · Profit net: −219 lei2021 · Profit net: 59.824 lei2022 · Profit net: −27.837 lei2023 · Profit net: 28.433 lei2024 · Profit net: 50.712 lei2025 · Profit net: −18.439 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.941 lei20192020: 4.388 lei20202021: 117.886 lei20212022: 127.787 lei20222023: 115.343 lei20232024: 145.079 lei20242025: 188.447 lei188 mii2025
Profit net lei
2019: −12.937 lei20192020: −219 lei20202021: 59.824 lei60 mii20212022: −27.837 lei−28 mii20222023: 28.433 lei20232024: 50.712 lei20242025: −18.439 lei−18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ESBIES STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 188.447 lei în creștere față de 2024 −18.439 lei în scădere față de 2024 80.011 lei în creștere față de 2024 16.402 lei 42.912 lei −17.959 lei 0
2024 145.079 lei în creștere față de 2023 50.712 lei în creștere față de 2023 46.708 lei în creștere față de 2023 22.967 lei 74.594 lei 51.192 lei 0
2023 115.343 lei în scădere față de 2022 28.433 lei în creștere față de 2022 41.589 lei în scădere față de 2022 8.021 lei 33.949 lei 1.076 lei 0
2022 127.787 lei în creștere față de 2021 −27.837 lei în scădere față de 2021 52.937 lei în creștere față de 2021 13.613 lei 11.911 lei −27.357 lei 0
2021 117.886 lei în creștere față de 2020 59.824 lei în creștere față de 2020 36.524 lei în creștere față de 2020 5.650 lei 77.942 lei 47.068 lei 0
2020 4.388 lei în creștere față de 2019 −219 lei în creștere față de 2019 33.909 lei în creștere față de 2019 — 21.153 lei −12.756 lei —
2019 2.941 lei −12.937 lei 32.800 lei — 20.263 lei −12.537 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare