ESSENŢIAL BEAUTY CONCEPT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41913220, Nr. Reg. Com. J2019002744036. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata. Societatea a fost înființată la data de 18 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, ALEEA SENESLAU, NR.24B, cod poștal 110330. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ESSENŢIAL BEAUTY CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 41913220
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019002744036
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 18 noiembrie 2019
- Județ
- Argeș
- Sediul social
- JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, ALEEA SENESLAU, NR.24B
- Cod poștal
- 110330
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5520
- Domeniu de activitate
- Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata
Situații financiare
În 2025, ESSENŢIAL BEAUTY CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 878.700 lei, un profit net de 104.060 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 878.700 lei în creștere față de 2024 | 104.060 lei în creștere față de 2024 | 274.218 lei în creștere față de 2024 | 176.746 lei | 343.529 lei | 246.057 lei | 1 |
| 2024 | 380.539 lei în creștere față de 2023 | 22.263 lei în scădere față de 2023 | 215.231 lei în creștere față de 2023 | 209.278 lei | 205.773 lei | 141.997 lei | 1 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 265.536 lei în creștere față de 2022 | 119.494 lei în creștere față de 2022 | 48.613 lei în creștere față de 2022 | 38.716 lei | 129.631 lei | 119.734 lei | 2 |
| 2022 | 97.007 lei | 63.359 lei în creștere față de 2021 | 644 lei în scădere față de 2021 | 2.958 lei | 59.251 lei | 61.565 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 6.440 lei | 4.437 lei | 208 lei | −1.795 lei | — |
| 2020 | 1.190 lei | −1.935 lei în scădere față de 2019 | 6.440 lei în creștere față de 2019 | 4.437 lei | 208 lei | −1.795 lei | — |
| 2019 | — | −60 lei | 5.000 lei | 4.437 lei | 703 lei | 140 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
