EST AUTO RISING S.R.L.

EST AUTO RISING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Tulcea, România. Date de identificare: CUI 38516980, Nr. Reg. Com. J2017000764360. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 22 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TULCEA, ORŞ. SULINA, STR. I, NR.197, ET.1, AP.6. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EST AUTO RISING S.R.L.
CUI
38516980
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000764360
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 noiembrie 2017
Județ
Tulcea
Sediul social
JUD. TULCEA, ORŞ. SULINA, STR. I, NR.197, ET.1, AP.6
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, EST AUTO RISING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 135.131 lei, un profit net de 31.461 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 90.616 lei2019 · Cifra de afaceri: 141.397 lei2020 · Cifra de afaceri: 93.679 lei2021 · Cifra de afaceri: 147.694 lei2022 · Cifra de afaceri: 143.503 lei2023 · Cifra de afaceri: 134.734 lei2024 · Cifra de afaceri: 128.400 lei2025 · Cifra de afaceri: 135.131 lei2018 · Profit net: 42.542 lei2019 · Profit net: 69.307 lei2020 · Profit net: 51.019 lei2021 · Profit net: 58.624 lei2022 · Profit net: 42.553 lei2023 · Profit net: 6.562 lei2024 · Profit net: 15.909 lei2025 · Profit net: 31.461 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 90.616 lei'182019: 141.397 lei'192020: 93.679 lei'202021: 147.694 lei148 mii'212022: 143.503 lei'222023: 134.734 lei'232024: 128.400 lei'242025: 135.131 lei135 mii'25
Profit net lei
2018: 42.542 lei'182019: 69.307 lei69 mii'192020: 51.019 lei'202021: 58.624 lei'212022: 42.553 lei'222023: 6.562 lei'232024: 15.909 lei'242025: 31.461 lei31 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EST AUTO RISING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 135.131 lei în creștere față de 2024 31.461 lei în creștere față de 2024 3.350 lei în creștere față de 2024 11.111 lei 46.411 lei 54.172 lei 1
2024 128.400 lei în scădere față de 2023 15.909 lei în creștere față de 2023 2.079 lei în scădere față de 2023 5.556 lei 19.234 lei 22.711 lei 1
2023 134.734 lei în scădere față de 2022 6.562 lei în scădere față de 2022 8.369 lei în creștere față de 2022 10.759 lei 4.412 lei 6.802 lei 1
2022 143.503 lei în scădere față de 2021 42.553 lei în scădere față de 2021 93 lei în scădere față de 2021 19.142 lei 23.744 lei 42.793 lei 1
2021 147.694 lei în creștere față de 2020 58.624 lei în creștere față de 2020 1.047 lei în creștere față de 2020 29.122 lei 30.789 lei 58.864 lei 1 în creștere față de 2020
2020 93.679 lei în scădere față de 2019 51.019 lei în scădere față de 2019 11 lei în scădere față de 2019 39.662 lei 11.608 lei 51.259 lei 0 în scădere față de 2019
2019 141.397 lei în creștere față de 2018 69.307 lei în creștere față de 2018 225 lei în creștere față de 2018 20.328 lei 49.444 lei 69.547 lei 1
2018 90.616 lei 42.542 lei 53 lei 27.894 lei 14.901 lei 42.742 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare