EST MECANICA S.R.L.

EST MECANICA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 42441657, Nr. Reg. Com. J2020000442042. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7820 - Activitati de contractare, pe baze temporare,a personalului. Societatea a fost înființată la data de 6 aprilie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MAGNOLIILOR, NR.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EST MECANICA S.R.L.
CUI
42441657
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000442042
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 aprilie 2020
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MAGNOLIILOR, NR.4
Cod CAEN
7820
Domeniu de activitate
Activitati de contractare, pe baze temporare,a personalului

Situații financiare

În 2025, EST MECANICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.548.652 lei, un profit net de 65.766 lei și un număr mediu de 82 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 3.230.722 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.280.517 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.223.698 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.163.819 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.026.068 lei2025 · Cifra de afaceri: 7.548.652 lei2020 · Profit net: 1.352.566 lei2021 · Profit net: 1.090.962 lei2022 · Profit net: −112.595 lei2023 · Profit net: −62.936 lei2024 · Profit net: 83.761 lei2025 · Profit net: 65.766 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 3.230.722 lei20202021: 8.280.517 lei8,3 mil.20212022: 6.223.698 lei20222023: 5.163.819 lei20232024: 7.026.068 lei20242025: 7.548.652 lei7,5 mil.2025
Profit net lei
2020: 1.352.566 lei1,4 mil.20202021: 1.090.962 lei20212022: −112.595 lei−113 mii20222023: −62.936 lei20232024: 83.761 lei20242025: 65.766 lei66 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EST MECANICA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 7.548.652 lei în creștere față de 2024 65.766 lei în scădere față de 2024 777.214 lei în scădere față de 2024 23.214 lei 855.944 lei 90.172 lei 82
2024 7.026.068 lei în creștere față de 2023 83.761 lei în creștere față de 2023 851.092 lei în creștere față de 2023 82.332 lei 893.165 lei 124.405 lei 82 în creștere față de 2023
2023 5.163.819 lei în scădere față de 2022 −62.936 lei în creștere față de 2022 515.110 lei în scădere față de 2022 175.866 lei 689.888 lei 350.644 lei 68 în scădere față de 2022
2022 6.223.698 lei în scădere față de 2021 −112.595 lei în scădere față de 2021 912.588 lei în creștere față de 2021 340.691 lei 1.005.478 lei 433.581 lei 86 în scădere față de 2021
2021 8.280.517 lei în creștere față de 2020 1.090.962 lei în scădere față de 2020 708.724 lei în creștere față de 2020 219.113 lei 2.091.524 lei 1.601.913 lei 104 în creștere față de 2020
2020 3.230.722 lei 1.352.566 lei 648.094 lei — 2.000.860 lei 1.352.766 lei 45

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare