ESTETIC CONTOUR ART S.R.L.

ESTETIC CONTOUR ART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 40449182, Nr. Reg. Com. J2019000264132. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 18 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CONSTANTIN BOBESCU, NR.92, SC.A, ET.2, AP.10. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ESTETIC CONTOUR ART S.R.L.
CUI
40449182
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000264132
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 ianuarie 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CONSTANTIN BOBESCU, NR.92, SC.A, ET.2, AP.10
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, ESTETIC CONTOUR ART S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 61.627 lei, o pierdere netă de 11.708 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 17.272 lei2020 · Cifra de afaceri: 24.092 lei2021 · Cifra de afaceri: 30.170 lei2022 · Cifra de afaceri: 31.267 lei2023 · Cifra de afaceri: 40.090 lei2024 · Cifra de afaceri: 79.871 lei2025 · Cifra de afaceri: 61.627 lei2019 · Profit net: 1.509 lei2020 · Profit net: 6.340 lei2021 · Profit net: 11.671 lei2022 · Profit net: 12.157 lei2023 · Profit net: −14.987 lei2024 · Profit net: 7.500 lei2025 · Profit net: −11.708 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 17.272 lei20192020: 24.092 lei20202021: 30.170 lei20212022: 31.267 lei20222023: 40.090 lei20232024: 79.871 lei80 mii20242025: 61.627 lei62 mii2025
Profit net lei
2019: 1.509 lei20192020: 6.340 lei20202021: 11.671 lei20212022: 12.157 lei12 mii20222023: −14.987 lei−15 mii20232024: 7.500 lei20242025: −11.708 lei−12 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ESTETIC CONTOUR ART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 61.627 lei în scădere față de 2024 −11.708 lei în scădere față de 2024 7.559 lei în creștere față de 2024 — 20.242 lei 12.683 lei 1
2024 79.871 lei în creștere față de 2023 7.500 lei în creștere față de 2023 7.293 lei în creștere față de 2023 — 31.684 lei 24.391 lei 1
2023 40.090 lei în creștere față de 2022 −14.987 lei în scădere față de 2022 4.775 lei în creștere față de 2022 — 21.666 lei 16.891 lei 1
2022 31.267 lei în creștere față de 2021 12.157 lei în creștere față de 2021 1.114 lei în creștere față de 2021 67 lei 32.924 lei 31.877 lei 1
2021 30.170 lei în creștere față de 2020 11.671 lei în creștere față de 2020 297 lei în scădere față de 2020 869 lei 19.148 lei 19.720 lei —
2020 24.092 lei în creștere față de 2019 6.340 lei în creștere față de 2019 2.730 lei în scădere față de 2019 1.672 lei 9.107 lei 8.049 lei —
2019 17.272 lei 1.509 lei 6.655 lei 2.474 lei 5.890 lei 1.709 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare