EURO 19 CONSTRUCT S.R.L.

EURO 19 CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 38714830, Nr. Reg. Com. J2018000085334. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 18 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT SLATINA COM. SLATINA, NR.377, cod poștal 727490. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EURO 19 CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38714830
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000085334
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 ianuarie 2018
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT SLATINA COM. SLATINA, NR.377
Cod poștal
727490
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, EURO 19 CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 103.644 lei, o pierdere netă de 300.308 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 501.717 lei2019 · Cifra de afaceri: 378.543 lei2020 · Cifra de afaceri: 228.793 lei2021 · Cifra de afaceri: 517.973 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.178.295 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.051.504 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.708.883 lei2025 · Cifra de afaceri: 103.644 lei2018 · Profit net: 248.231 lei2019 · Profit net: 18.173 lei2020 · Profit net: 18.079 lei2021 · Profit net: 3.713 lei2022 · Profit net: 10.654 lei2023 · Profit net: 24.165 lei2024 · Profit net: 327.447 lei2025 · Profit net: −300.308 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 501.717 lei'182019: 378.543 lei'192020: 228.793 lei'202021: 517.973 lei'212022: 1.178.295 lei'222023: 1.051.504 lei'232024: 1.708.883 lei1,7 mil.'242025: 103.644 lei104 mii'25
Profit net lei
2018: 248.231 lei'182019: 18.173 lei'192020: 18.079 lei'202021: 3.713 lei'212022: 10.654 lei'222023: 24.165 lei'232024: 327.447 lei327 mii'242025: −300.308 lei−300 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EURO 19 CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 103.644 lei în scădere față de 2024 −300.308 lei în scădere față de 2024 320.600 lei în scădere față de 2024 177.970 lei 180.220 lei 37.590 lei 4 în creștere față de 2024
2024 1.708.883 lei în creștere față de 2023 327.447 lei în creștere față de 2023 345.507 lei în creștere față de 2023 217.621 lei 465.784 lei 337.898 lei 3
2023 1.051.504 lei în scădere față de 2022 24.165 lei în creștere față de 2022 332.015 lei în scădere față de 2022 206.690 lei 413.790 lei 288.465 lei 3 în scădere față de 2022
2022 1.178.295 lei în creștere față de 2021 10.654 lei în creștere față de 2021 366.398 lei în creștere față de 2021 171.116 lei 494.332 lei 299.050 lei 4 în scădere față de 2021
2021 517.973 lei în creștere față de 2020 3.713 lei în scădere față de 2020 69.986 lei în creștere față de 2020 10.105 lei 348.277 lei 288.396 lei 5 în creștere față de 2020
2020 228.793 lei în scădere față de 2019 18.079 lei în scădere față de 2019 42.549 lei în scădere față de 2019 — 327.231 lei 284.682 lei 4 în creștere față de 2019
2019 378.543 lei în scădere față de 2018 18.173 lei în scădere față de 2018 68.012 lei în creștere față de 2018 — 334.616 lei 266.604 lei 2
2018 501.717 lei 248.231 lei 45.575 lei — 294.006 lei 248.431 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare