EURO TRADE INVEST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 18479403, Nr. Reg. Com. J2006000629223. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 15 martie 2006. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, ORŞ. HÂRLĂU, STR. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÎNT, NR.1, BL.12, SC.B, ET.2, AP.8, cod poștal 705100. Societatea are activitatea suspendată din data de 23 iulie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EURO TRADE INVEST SRL
- CUI
- 18479403
- Stare
- Activitate suspendată din 23 iulie 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000629223
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 15 martie 2006
- Județ
- Iași
- Sediul social
- JUD. IAŞI, ORŞ. HÂRLĂU, STR. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÎNT, NR.1, BL.12, SC.B, ET.2, AP.8
- Cod poștal
- 705100
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4941
- Domeniu de activitate
- Transporturi rutiere de marfuri
Situații financiare
În 2025, EURO TRADE INVEST SRL a raportat o pierdere netă de 132 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −132 lei în creștere față de 2024 | 0 lei | — | 33.866 lei | 33.866 lei | — |
| 2024 | — | −2.495 lei în scădere față de 2023 | 0 lei în scădere față de 2023 | 132 lei | 33.866 lei | 33.998 lei | — |
| 2023 | 6.700 lei în scădere față de 2022 | 595 lei în scădere față de 2022 | 88 lei în scădere față de 2022 | 265 lei | 36.316 lei | 36.493 lei | — |
| 2022 | 659.800 lei în creștere față de 2021 | 63.552 lei în creștere față de 2021 | 9.073 lei în scădere față de 2021 | 1.728 lei | 43.243 lei | 35.898 lei | 1 |
| 2021 | 42.171 lei în scădere față de 2020 | −393 lei în scădere față de 2020 | 37.074 lei în scădere față de 2020 | 3.177 lei | 6.243 lei | −27.654 lei | 1 |
| 2020 | 175.973 lei în creștere față de 2019 | −204 lei în creștere față de 2019 | 97.522 lei în creștere față de 2019 | 6.273 lei | 63.988 lei | −27.261 lei | 1 |
| 2019 | 9.600 lei în scădere față de 2018 | −3.978 lei în scădere față de 2018 | 41.126 lei în creștere față de 2018 | 7.422 lei | 6.647 lei | −27.057 lei | — |
| 2018 | 38.720 lei | 6.187 lei în creștere față de 2017 | 37.961 lei în scădere față de 2017 | 8.922 lei | 5.959 lei | −23.080 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 39.246 lei | 5.221 lei | 4.446 lei | −29.267 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 39.246 lei | 5.221 lei | 4.446 lei | −29.267 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
