EURO UTIL CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 18279383, Nr. Reg. Com. J12/80/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 13 ianuarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. MUNCII, NR.83, SC.2, ET.1, AP.21, cod poștal 400641. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EURO UTIL CONSTRUCT SRL
- CUI
- 18279383
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/80/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 13 ianuarie 2006
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. MUNCII, NR.83, SC.2, ET.1, AP.21
- Cod poștal
- 400641
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4941
- Domeniu de activitate
- Transporturi rutiere de marfuri
Situații financiare
În 2025, EURO UTIL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 14.000 lei, un profit net de 9.317 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.000 lei | 9.317 lei în creștere față de 2024 | 2.101 lei în creștere față de 2024 | 7.875 lei | 6.879 lei | 12.653 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în scădere față de 2023 | 724 lei | — | 4.060 lei | 3.336 lei | — |
| 2023 | 5.000 lei | 3.089 lei în creștere față de 2022 | 724 lei în creștere față de 2022 | −361 lei | 4.421 lei | 3.336 lei | — |
| 2022 | — | −167 lei în scădere față de 2021 | 150 lei | 264 lei | 133 lei | 247 lei | — |
| 2021 | — | −69 lei în scădere față de 2020 | 150 lei | 431 lei | 133 lei | 414 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 150 lei | — | 633 lei | 483 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în scădere față de 2018 | 150 lei | — | 633 lei | 483 lei | — |
| 2018 | 5.000 lei | 2.869 lei în creștere față de 2017 | 150 lei în scădere față de 2017 | — | 633 lei | 483 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 2.405 lei | — | 19 lei | −2.386 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
