EUROINSTAL SERV SRL

Radiată din 17 octombrie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

EUROINSTAL SERV SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 17710576, Nr. Reg. Com. J25/375/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 21 iunie 2005. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. ANGHEL SALIGNY, NR.118, BL.1, SC.6, AP.4, cod poștal 220216. Societatea este radiată din data de 17 octombrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EUROINSTAL SERV SRL
CUI
17710576
Stare
Radiată din 17 octombrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J25/375/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iunie 2005
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. ANGHEL SALIGNY, NR.118, BL.1, SC.6, AP.4
Cod poștal
220216
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2020, EUROINSTAL SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 198.604 lei, o pierdere netă de 178.455 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201620172018201920202016 · Cifra de afaceri: 314.633 lei2017 · Cifra de afaceri: 133.909 lei2018 · Cifra de afaceri: 106.402 lei2019 · Cifra de afaceri: 81.325 lei2020 · Cifra de afaceri: 198.604 lei2016 · Profit net: 3.821 lei2017 · Profit net: −82.375 lei2018 · Profit net: −26.193 lei2019 · Profit net: −3.476 lei2020 · Profit net: −178.455 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 314.633 lei315 mii20162017: 133.909 lei20172018: 106.402 lei20182019: 81.325 lei20192020: 198.604 lei199 mii2020
Profit net lei
2016: 3.821 lei4 mii20162017: −82.375 lei20172018: −26.193 lei20182019: −3.476 lei20192020: −178.455 lei−178 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru EUROINSTAL SERV SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 198.604 lei în creștere față de 2019 −178.455 lei în scădere față de 2019 232.440 lei în scădere față de 2019 — 45.230 lei −187.210 lei 2
2019 81.325 lei în scădere față de 2018 −3.476 lei în creștere față de 2018 534.858 lei în creștere față de 2018 3.373 lei 522.729 lei −8.756 lei 2
2018 106.402 lei în scădere față de 2017 −26.193 lei în creștere față de 2017 475.326 lei în creștere față de 2017 3.910 lei 466.137 lei −5.279 lei 2 în scădere față de 2017
2017 133.909 lei în scădere față de 2016 −82.375 lei în scădere față de 2016 425.718 lei în creștere față de 2016 4.600 lei 442.032 lei 20.914 lei 4 în scădere față de 2016
2016 314.633 lei 3.821 lei 364.225 lei 4.866 lei 462.648 lei 103.289 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.