EUROLUX TAXI S.R.L.

EUROLUX TAXI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39101620, Nr. Reg. Com. J2018000771224. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TĂIETOAREI, NR.24 BIS, CLĂDIREA C1, ET.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EUROLUX TAXI S.R.L.
CUI
39101620
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000771224
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 martie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TĂIETOAREI, NR.24 BIS, CLĂDIREA C1, ET.1
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, EUROLUX TAXI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15.015 lei, o pierdere netă de 457 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−30 mii−20 mii−10 mii010 mii20 mii2018201920202023202420252018 · Cifra de afaceri: 8.500 lei2019 · Cifra de afaceri: 18.793 lei2020 · Cifra de afaceri: 16.614 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.664 lei2024 · Cifra de afaceri: 18.487 lei2025 · Cifra de afaceri: 15.015 lei2018 · Profit net: −16.550 lei2019 · Profit net: −9.737 lei2020 · Profit net: 12.435 lei2023 · Profit net: −18.481 lei2024 · Profit net: −24.866 lei2025 · Profit net: −457 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 8.500 lei20182019: 18.793 lei19 mii20192020: 16.614 lei20202023: 12.664 lei20232024: 18.487 lei20242025: 15.015 lei15 mii2025
Profit net lei
2018: −16.550 lei20182019: −9.737 lei20192020: 12.435 lei12 mii20202023: −18.481 lei20232024: −24.866 lei−25 mii20242025: −457 lei−4572025
Indicatori financiari pe ani pentru EUROLUX TAXI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 15.015 lei în scădere față de 2024 −457 lei în creștere față de 2024 299.697 lei în scădere față de 2024 — 93.045 lei −206.337 lei —
2024 18.487 lei în creștere față de 2023 −24.866 lei în scădere față de 2023 299.958 lei în creștere față de 2023 — 94.025 lei −205.880 lei —
2023 12.664 lei în scădere față de 2020 −18.481 lei în scădere față de 2020 271.756 lei în creștere față de 2020 — 90.453 lei −181.013 lei —
2020 16.614 lei în scădere față de 2019 12.435 lei în creștere față de 2019 22.058 lei în scădere față de 2019 — 9.205 lei −12.853 lei —
2019 18.793 lei în creștere față de 2018 −9.737 lei în creștere față de 2018 36.359 lei în scădere față de 2018 — 11.072 lei −25.287 lei 1
2018 8.500 lei −16.550 lei 52.333 lei — 36.783 lei −15.550 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare