EUROTUNI COMPANY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18734891, Nr. Reg. Com. J2006009174407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4755 - Intermedieri in comertul cu mobila, articole de menaj si de fierarie. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LIVIU REBREANU, NR.5, BL.52, SC.2, ET.9, AP.81. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 6 ianuarie 2017. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EUROTUNI COMPANY SRL
- CUI
- 18734891
- Stare
- Inactivă fiscal din 6 ianuarie 2017
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006009174407
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 iunie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LIVIU REBREANU, NR.5, BL.52, SC.2, ET.9, AP.81
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4755
- Domeniu de activitate
- Intermedieri in comertul cu mobila, articole de menaj si de fierarie
Situații financiare
În 2025, EUROTUNI COMPANY SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 323.756 lei | 8.812 lei | 52.167 lei | −262.777 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 323.756 lei | 8.812 lei | 52.167 lei | −262.777 lei | — |
| 2023 | — | −14.767 lei în scădere față de 2022 | 323.756 lei în scădere față de 2022 | 8.812 lei | 52.167 lei | −262.777 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 338.437 lei în scădere față de 2021 | 8.812 lei | 67.108 lei | −248.010 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 341.686 lei în creștere față de 2020 | 8.812 lei | 70.357 lei | −248.010 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 341.263 lei | 8.812 lei | 69.934 lei | −248.010 lei | — |
| 2019 | — | −70 lei în creștere față de 2018 | 341.263 lei în creștere față de 2018 | 8.812 lei | 69.934 lei | −248.010 lei | 1 |
| 2018 | — | −612 lei în creștere față de 2017 | 341.193 lei în creștere față de 2017 | 8.812 lei | 69.934 lei | −247.940 lei | 1 |
| 2017 | — | −2.669 lei în scădere față de 2016 | 340.581 lei în scădere față de 2016 | 8.812 lei | 69.934 lei | −247.328 lei | 1 |
| 2016 | 323.817 lei | 116.932 lei | 377.672 lei | 8.812 lei | 109.694 lei | −244.659 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
