EVE MARIA MARKET COM S.R.L.

EVE MARIA MARKET COM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 41998146, Nr. Reg. Com. J21/755/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 9 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. CRIŞAN, NR.67, cod poștal 920044. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVE MARIA MARKET COM S.R.L.
CUI
41998146
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/755/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 decembrie 2019
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. CRIŞAN, NR.67
Cod poștal
920044
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2024, EVE MARIA MARKET COM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 423.336 lei, o pierdere netă de 84.891 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202220242019 · Cifra de afaceri: 7.965 lei2020 · Cifra de afaceri: 279.576 lei2022 · Cifra de afaceri: 478.583 lei2024 · Cifra de afaceri: 423.336 lei2019 · Profit net: 197 lei2020 · Profit net: 20.981 lei2022 · Profit net: 457 lei2024 · Profit net: −84.891 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.965 lei20192020: 279.576 lei20202022: 478.583 lei479 mii20222024: 423.336 lei423 mii2024
Profit net lei
2019: 197 lei20192020: 20.981 lei21 mii20202022: 457 lei20222024: −84.891 lei−85 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru EVE MARIA MARKET COM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 423.336 lei în scădere față de 2022 −84.891 lei în scădere față de 2022 206.175 lei în scădere față de 2022 122 lei 145.437 lei −60.616 lei 2 în scădere față de 2022
2022 478.583 lei în creștere față de 2020 457 lei în scădere față de 2020 330.684 lei în creștere față de 2020 822 lei 330.716 lei 854 lei 3 în creștere față de 2020
2020 279.576 lei în creștere față de 2019 20.981 lei în creștere față de 2019 45.227 lei în creștere față de 2019 2.223 lei 64.382 lei 21.378 lei 1
2019 7.965 lei 197 lei 36.895 lei 2.923 lei 34.369 lei 397 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare