EVENS FOTOBADEA S.R.L.

Radiată din 5 decembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

EVENS FOTOBADEA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 40982036, Nr. Reg. Com. J21/329/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 15 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, NR.101, CAMERA 2, BL.MB20, SC.B, AP.2, cod poștal 920092. Societatea este radiată din data de 5 decembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVENS FOTOBADEA S.R.L.
CUI
40982036
Stare
Radiată din 5 decembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J21/329/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 aprilie 2019
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, NR.101, CAMERA 2, BL.MB20, SC.B, AP.2
Cod poștal
920092
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2024, EVENS FOTOBADEA S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 8.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 35.050 lei2019 · Profit net: 7.844 lei2020 · Profit net: 19.505 lei2021 · Profit net: −3.779 lei2022 · Profit net: −7 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 8.500 lei20192020: 35.050 lei35 mii2020
Profit net lei
2019: 7.844 lei20192020: 19.505 lei20 mii20202021: −3.779 lei−4 mii20212022: −7 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru EVENS FOTOBADEA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei 5.713 lei 69.910 lei 218 lei 23.763 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 5.713 lei 87.492 lei 218 lei 23.763 lei —
2022 — −7 lei în creștere față de 2021 5.713 lei în scădere față de 2021 105.075 lei 218 lei 23.763 lei —
2021 — −3.779 lei în scădere față de 2020 6.062 lei în creștere față de 2020 122.657 lei 574 lei 23.770 lei 1
2020 35.050 lei în creștere față de 2019 19.505 lei în creștere față de 2019 2.643 lei în scădere față de 2019 140.239 lei 934 lei 27.549 lei 1 în scădere față de 2019
2019 8.500 lei 7.844 lei 6.807 lei 112.547 lei 52.840 lei 8.044 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare