EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L.

EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41246089, Nr. Reg. Com. J12/2412/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8230 - Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor. Societatea a fost înființată la data de 10 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CARMEN SILVA, NR.12A, AP.3A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L.
CUI
41246089
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2412/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iunie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CARMEN SILVA, NR.12A, AP.3A
Cod CAEN
8230
Domeniu de activitate
Activitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor

Situații financiare

În 2024, EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 28.111 lei, un profit net de 4.834 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 10.317 lei2021 · Cifra de afaceri: 585 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.550 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.927 lei2024 · Cifra de afaceri: 28.111 lei2019 · Profit net: −2.612 lei2020 · Profit net: −5.499 lei2021 · Profit net: −1.451 lei2022 · Profit net: −7.159 lei2023 · Profit net: 9.477 lei2024 · Profit net: 4.834 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 10.317 lei20192021: 585 lei20212022: 2.550 lei20222023: 12.927 lei20232024: 28.111 lei28 mii2024
Profit net lei
2019: −2.612 lei20192020: −5.499 lei20202021: −1.451 lei20212022: −7.159 lei−7 mii20222023: 9.477 lei9 mii20232024: 4.834 lei5 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 28.111 lei în creștere față de 2023 4.834 lei în scădere față de 2023 14.357 lei în creștere față de 2023 5.146 lei 7.001 lei −2.210 lei —
2023 12.927 lei în creștere față de 2022 9.477 lei în creștere față de 2022 11.236 lei în scădere față de 2022 — 4.192 lei −7.044 lei —
2022 2.550 lei în creștere față de 2021 −7.159 lei în scădere față de 2021 18.596 lei în creștere față de 2021 — 2.075 lei −16.521 lei —
2021 585 lei −1.451 lei în creștere față de 2020 11.253 lei în creștere față de 2020 — 1.891 lei −9.362 lei —
2020 — −5.499 lei în scădere față de 2019 9.791 lei în creștere față de 2019 — 1.880 lei −7.911 lei —
2019 10.317 lei −2.612 lei 6.134 lei — 3.722 lei −2.412 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare