EVENT HORECA SOLUTIONS S.R.L.

EVENT HORECA SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37942821, Nr. Reg. Com. J2017003683239. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. MĂRGELELOR, NR.27, CAMERA 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVENT HORECA SOLUTIONS S.R.L.
CUI
37942821
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003683239
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. MĂRGELELOR, NR.27, CAMERA 1
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2022, EVENT HORECA SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 647.332 lei, un profit net de 233.524 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 16.006 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.232.395 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.868.155 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.760.647 lei2022 · Cifra de afaceri: 647.332 lei2018 · Profit net: 13.259 lei2019 · Profit net: 1.099.814 lei2020 · Profit net: 423.431 lei2021 · Profit net: 761.796 lei2022 · Profit net: 233.524 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 16.006 lei20182019: 1.232.395 lei20192020: 1.868.155 lei20202021: 3.760.647 lei3,8 mil.20212022: 647.332 lei647 mii2022
Profit net lei
2018: 13.259 lei20182019: 1.099.814 lei1,1 mil.20192020: 423.431 lei20202021: 761.796 lei20212022: 233.524 lei234 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru EVENT HORECA SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 647.332 lei în scădere față de 2021 233.524 lei în scădere față de 2021 690.676 lei în creștere față de 2021 105.666 lei 1.117.132 lei 548.109 lei 1
2021 3.760.647 lei în creștere față de 2020 761.796 lei în creștere față de 2020 512.961 lei în scădere față de 2020 9.407 lei 2.647.890 lei 2.164.085 lei 1
2020 1.868.155 lei în creștere față de 2019 423.431 lei în scădere față de 2019 595.933 lei în creștere față de 2019 15.110 lei 1.982.118 lei 1.402.289 lei 1
2019 1.232.395 lei în creștere față de 2018 1.099.814 lei în creștere față de 2018 87.374 lei în creștere față de 2018 — 1.200.409 lei 1.113.273 lei —
2018 16.006 lei 13.259 lei 21.171 lei — 34.630 lei 13.459 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare