EVENTOLOGY FOCUS S.R.L.

Radiată din 18 februarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

EVENTOLOGY FOCUS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40072286, Nr. Reg. Com. J23/4102/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 30 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CHITILA ORŞ. CHITILA, STR. AUREL VLAICU, NR.12, CAMERA 2, BL.F2, SC.1, ET.1, AP.6, cod poștal 077045. Societatea este radiată din data de 18 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVENTOLOGY FOCUS S.R.L.
CUI
40072286
Stare
Radiată din 18 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J23/4102/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 octombrie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CHITILA ORŞ. CHITILA, STR. AUREL VLAICU, NR.12, CAMERA 2, BL.F2, SC.1, ET.1, AP.6
Cod poștal
077045
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, EVENTOLOGY FOCUS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.125 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 24.704 lei2019 · Cifra de afaceri: 35.313 lei2020 · Cifra de afaceri: 16.846 lei2021 · Cifra de afaceri: 19.701 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.609 lei2018 · Profit net: 23.159 lei2019 · Profit net: 22.338 lei2020 · Profit net: 5.471 lei2021 · Profit net: 12.075 lei2022 · Profit net: 2.683 lei2023 · Profit net: −439 lei2024 · Profit net: −4.607 lei2025 · Profit net: −1.125 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 24.704 lei20182019: 35.313 lei35 mii20192020: 16.846 lei20202021: 19.701 lei20212022: 4.609 lei5 mii2022
Profit net lei
2018: 23.159 lei23 mii'182019: 22.338 lei'192020: 5.471 lei'202021: 12.075 lei'212022: 2.683 lei'222023: −439 lei'232024: −4.607 lei−5 mii'242025: −1.125 lei−1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EVENTOLOGY FOCUS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.125 lei în creștere față de 2024 3.181 lei în scădere față de 2024 — −67 lei −3.248 lei —
2024 — −4.607 lei în scădere față de 2023 16.564 lei în scădere față de 2023 — 14.440 lei −2.124 lei —
2023 — −439 lei în scădere față de 2022 17.434 lei în scădere față de 2022 — 19.918 lei 2.484 lei —
2022 4.609 lei în scădere față de 2021 2.683 lei în scădere față de 2021 22.733 lei în creștere față de 2021 — 25.656 lei 2.923 lei —
2021 19.701 lei în creștere față de 2020 12.075 lei în creștere față de 2020 7.561 lei în scădere față de 2020 — 19.896 lei 12.335 lei 1
2020 16.846 lei în scădere față de 2019 5.471 lei în scădere față de 2019 10.190 lei în creștere față de 2019 — 28.239 lei 18.049 lei 1
2019 35.313 lei în creștere față de 2018 22.338 lei în scădere față de 2018 4.288 lei în creștere față de 2018 384 lei 26.482 lei 22.578 lei 1
2018 24.704 lei 23.159 lei 3.120 lei 810 lei 25.669 lei 23.359 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare