EVENTS & MEDIA FACTORY SRL

Inactivă fiscal din 3 mai 2021. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

EVENTS & MEDIA FACTORY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 36988626, Nr. Reg. Com. J23/320/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. CORALULUI, NR.1, BL.1, ET.2, AP.23, cod poștal 077025. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 3 mai 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVENTS & MEDIA FACTORY SRL
CUI
36988626
Stare
Inactivă fiscal din 3 mai 2021
Nr. Registrul Comerțului
J23/320/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. CORALULUI, NR.1, BL.1, ET.2, AP.23
Cod poștal
077025
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, EVENTS & MEDIA FACTORY SRL a raportat o pierdere netă de 982 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 20.888 lei2019 · Cifra de afaceri: 28.052 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.457 lei2017 · Profit net: −22.023 lei2018 · Profit net: 4.424 lei2019 · Profit net: 12.205 lei2020 · Profit net: −5.799 lei2021 · Profit net: −686 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 12.635 lei2025 · Profit net: −982 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 20.888 lei20182019: 28.052 lei28 mii20192020: 4.457 lei4 mii2020
Profit net lei
2017: −22.023 lei−22 mii'172018: 4.424 lei'182019: 12.205 lei'192020: −5.799 lei'202021: −686 lei'212022: 0 lei'222023: 0 lei'232024: 12.635 lei13 mii'242025: −982 lei−982'25
Indicatori financiari pe ani pentru EVENTS & MEDIA FACTORY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −982 lei în scădere față de 2024 14.050 lei în creștere față de 2024 — 14.024 lei −26 lei —
2024 — 12.635 lei în creștere față de 2023 13.599 lei în scădere față de 2023 — 14.555 lei 956 lei —
2023 — 0 lei 28.750 lei 2.645 lei 14.426 lei −11.679 lei —
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 28.750 lei 2.645 lei 14.426 lei −11.679 lei —
2021 — −686 lei în creștere față de 2020 28.750 lei în scădere față de 2020 2.645 lei 14.426 lei −11.679 lei —
2020 4.457 lei în scădere față de 2019 −5.799 lei în scădere față de 2019 28.755 lei în scădere față de 2019 3.300 lei 14.463 lei −10.992 lei —
2019 28.052 lei în creștere față de 2018 12.205 lei în creștere față de 2018 33.313 lei în scădere față de 2018 11.168 lei 16.951 lei −5.194 lei —
2018 20.888 lei 4.424 lei în creștere față de 2017 48.716 lei în scădere față de 2017 19.541 lei 11.776 lei −17.399 lei —
2017 — −22.023 lei 56.000 lei 30.293 lei 3.884 lei −21.823 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.