EVERSE DATA S.R.L.

EVERSE DATA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 41569624, Nr. Reg. Com. J39/929/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 28 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT VIIŞOARA COM. PĂUNEŞTI, VIIŞOARA, cod poștal 627261. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVERSE DATA S.R.L.
CUI
41569624
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/929/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 august 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT VIIŞOARA COM. PĂUNEŞTI, VIIŞOARA
Cod poștal
627261
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, EVERSE DATA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.201 lei, un profit net de 5.556 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 8.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 33.107 lei2022 · Cifra de afaceri: 77.112 lei2023 · Cifra de afaceri: 42.715 lei2024 · Cifra de afaceri: 28.116 lei2025 · Cifra de afaceri: 10.201 lei2020 · Profit net: 7.062 lei2021 · Profit net: 13.825 lei2022 · Profit net: 36.600 lei2023 · Profit net: 862 lei2024 · Profit net: 9.746 lei2025 · Profit net: 5.556 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 8.250 lei20202021: 33.107 lei20212022: 77.112 lei77 mii20222023: 42.715 lei20232024: 28.116 lei20242025: 10.201 lei10 mii2025
Profit net lei
2020: 7.062 lei20202021: 13.825 lei20212022: 36.600 lei37 mii20222023: 862 lei20232024: 9.746 lei20242025: 5.556 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EVERSE DATA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10.201 lei în scădere față de 2024 5.556 lei în scădere față de 2024 1.062 lei în scădere față de 2024 0 lei 16.726 lei 15.664 lei —
2024 28.116 lei în scădere față de 2023 9.746 lei în creștere față de 2023 2.342 lei în creștere față de 2023 311 lei 12.139 lei 10.108 lei —
2023 42.715 lei în scădere față de 2022 862 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 5.368 lei 13.394 lei 18.762 lei —
2022 77.112 lei în creștere față de 2021 36.600 lei în creștere față de 2021 291 lei în scădere față de 2021 10.803 lei 26.409 lei 36.921 lei —
2021 33.107 lei în creștere față de 2020 13.825 lei în creștere față de 2020 336 lei în scădere față de 2020 1.866 lei 19.592 lei 21.122 lei —
2020 8.250 lei 7.062 lei 1.626 lei 6.217 lei 2.711 lei 7.302 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare