EVM HARDWARE & SOFTWARE S.R.L.

EVM HARDWARE & SOFTWARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 43107028, Nr. Reg. Com. J03/1530/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4651 - Comert cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice si software-lui. Societatea a fost înființată la data de 28 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. CARPENULUI, NR.12, CARTIER GĂVANA, CAMERA NR.2, BL.E9, SC.A, ET.VI, AP.38, cod poștal 110032. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVM HARDWARE & SOFTWARE S.R.L.
CUI
43107028
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/1530/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 septembrie 2020
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. CARPENULUI, NR.12, CARTIER GĂVANA, CAMERA NR.2, BL.E9, SC.A, ET.VI, AP.38
Cod poștal
110032
Cod CAEN
4651
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice si software-lui

Situații financiare

În 2025, EVM HARDWARE & SOFTWARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 251.624 lei, un profit net de 102.107 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202020212022202420252020 · Cifra de afaceri: 3.744 lei2021 · Cifra de afaceri: 42.915 lei2022 · Cifra de afaceri: 50.860 lei2024 · Cifra de afaceri: 71.533 lei2025 · Cifra de afaceri: 251.624 lei2020 · Profit net: −5.851 lei2021 · Profit net: 2.113 lei2022 · Profit net: 18.025 lei2024 · Profit net: 34.532 lei2025 · Profit net: 102.107 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 3.744 lei20202021: 42.915 lei20212022: 50.860 lei20222024: 71.533 lei20242025: 251.624 lei252 mii2025
Profit net lei
2020: −5.851 lei−6 mii20202021: 2.113 lei20212022: 18.025 lei20222024: 34.532 lei20242025: 102.107 lei102 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EVM HARDWARE & SOFTWARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 251.624 lei în creștere față de 2024 102.107 lei în creștere față de 2024 26.568 lei în creștere față de 2024 — 186.710 lei 160.142 lei —
2024 71.533 lei în creștere față de 2022 34.532 lei în creștere față de 2022 11.294 lei în creștere față de 2022 — 69.329 lei 58.035 lei —
2022 50.860 lei în creștere față de 2021 18.025 lei în creștere față de 2021 5.197 lei în scădere față de 2021 — 19.684 lei 14.487 lei —
2021 42.915 lei în creștere față de 2020 2.113 lei în creștere față de 2020 21.599 lei în creștere față de 2020 — 18.061 lei −3.538 lei —
2020 3.744 lei −5.851 lei 6.112 lei — 461 lei −5.651 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare