EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.

EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40794580, Nr. Reg. Com. J35/1392/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 15 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT CHIŞODA COM. GIROC, STR. NICOLAE FIRU, NR.84, CAMERA 1, cod poștal 307221. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40794580
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1392/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 martie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT CHIŞODA COM. GIROC, STR. NICOLAE FIRU, NR.84, CAMERA 1
Cod poștal
307221
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, EVO HACER CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 567.787 lei, un profit net de 9.335 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 121.129 lei2020 · Cifra de afaceri: 96.900 lei2021 · Cifra de afaceri: 122.773 lei2022 · Cifra de afaceri: 207.021 lei2023 · Cifra de afaceri: 124.880 lei2024 · Cifra de afaceri: 337.452 lei2025 · Cifra de afaceri: 567.787 lei2019 · Profit net: 1.267 lei2020 · Profit net: 6.717 lei2021 · Profit net: 3.218 lei2022 · Profit net: 2.106 lei2023 · Profit net: −81.273 lei2024 · Profit net: 76.973 lei2025 · Profit net: 9.335 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 121.129 lei20192020: 96.900 lei20202021: 122.773 lei20212022: 207.021 lei20222023: 124.880 lei20232024: 337.452 lei20242025: 567.787 lei568 mii2025
Profit net lei
2019: 1.267 lei20192020: 6.717 lei20202021: 3.218 lei20212022: 2.106 lei20222023: −81.273 lei−81 mii20232024: 76.973 lei77 mii20242025: 9.335 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EVO HACER CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 567.787 lei în creștere față de 2024 9.335 lei în scădere față de 2024 213.269 lei în creștere față de 2024 61.528 lei 157.016 lei 5.275 lei 6 în creștere față de 2024
2024 337.452 lei în creștere față de 2023 76.973 lei în creștere față de 2023 139.082 lei în scădere față de 2023 79.327 lei 55.695 lei −4.060 lei 2
2023 124.880 lei în scădere față de 2022 −81.273 lei în scădere față de 2022 187.006 lei în creștere față de 2022 97.125 lei 8.847 lei −81.034 lei 2
2022 207.021 lei în creștere față de 2021 2.106 lei în scădere față de 2021 128.727 lei în creștere față de 2021 114.924 lei 16.148 lei 2.345 lei 2
2021 122.773 lei în creștere față de 2020 3.218 lei în scădere față de 2020 9.656 lei în scădere față de 2020 — 21.058 lei 11.402 lei 2
2020 96.900 lei în scădere față de 2019 6.717 lei în creștere față de 2019 25.431 lei în creștere față de 2019 — 33.615 lei 8.184 lei 2 în scădere față de 2019
2019 121.129 lei 1.267 lei 14.302 lei 20 lei 15.749 lei 1.467 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare