EVY AUTO LUX-SPA S.R.L.

EVY AUTO LUX-SPA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 42858515, Nr. Reg. Com. J19/314/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 31 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, ORŞ. VLĂHIŢA, STR. PRIMĂVERII, NR.34, cod poștal 535800. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EVY AUTO LUX-SPA S.R.L.
CUI
42858515
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J19/314/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 iulie 2020
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, ORŞ. VLĂHIŢA, STR. PRIMĂVERII, NR.34
Cod poștal
535800
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, EVY AUTO LUX-SPA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 63.596 lei, o pierdere netă de 10.845 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 22.386 lei2022 · Cifra de afaceri: 58.764 lei2023 · Cifra de afaceri: 53.440 lei2024 · Cifra de afaceri: 75.987 lei2025 · Cifra de afaceri: 63.596 lei2020 · Profit net: −7.147 lei2021 · Profit net: −14.901 lei2022 · Profit net: 20.833 lei2023 · Profit net: 12.539 lei2024 · Profit net: −8.003 lei2025 · Profit net: −10.845 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 22.386 lei20212022: 58.764 lei20222023: 53.440 lei20232024: 75.987 lei76 mii20242025: 63.596 lei64 mii2025
Profit net lei
2020: −7.147 lei20202021: −14.901 lei−15 mii20212022: 20.833 lei21 mii20222023: 12.539 lei20232024: −8.003 lei20242025: −10.845 lei−11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EVY AUTO LUX-SPA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 63.596 lei în scădere față de 2024 −10.845 lei în scădere față de 2024 11.248 lei în creștere față de 2024 — 3.926 lei −7.322 lei 2
2024 75.987 lei în creștere față de 2023 −8.003 lei în scădere față de 2023 8.276 lei în creștere față de 2023 — 11.798 lei 3.522 lei 2 în creștere față de 2023
2023 53.440 lei în scădere față de 2022 12.539 lei în scădere față de 2022 5.875 lei în scădere față de 2022 — 17.400 lei 11.525 lei 1 în scădere față de 2022
2022 58.764 lei în creștere față de 2021 20.833 lei în creștere față de 2021 6.616 lei în scădere față de 2021 — 5.601 lei −1.015 lei 2 în creștere față de 2021
2021 22.386 lei −14.901 lei în scădere față de 2020 26.862 lei în creștere față de 2020 — 5.014 lei −21.848 lei 1
2020 — −7.147 lei 9.500 lei — 2.553 lei −6.947 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare