EXCELENT CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 22921723, Nr. Reg. Com. J40/23367/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 13 decembrie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. VERGULUI, NR.21-29, BL.G1-G4, SC.E, ET.6, AP.204, cod poștal 022444. Societatea este radiată din data de 11 decembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EXCELENT CONSTRUCT SRL
- CUI
- 22921723
- Stare
- Radiată din 11 decembrie 2023
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/23367/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 13 decembrie 2007
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. VERGULUI, NR.21-29, BL.G1-G4, SC.E, ET.6, AP.204
- Cod poștal
- 022444
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4333
- Domeniu de activitate
- Lucrari de pardosire si placare a peretilor
Situații financiare
În 2022, EXCELENT CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2021 | 65.150 lei | 0 lei | 69.052 lei | 3.902 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | −150 lei în scădere față de 2020 | 65.150 lei în creștere față de 2020 | — | 69.052 lei | 3.902 lei | 0 |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 65.000 lei | — | 69.052 lei | 4.052 lei | 0 |
| 2019 | — | −600 lei în scădere față de 2018 | 65.000 lei în creștere față de 2018 | 0 lei | 69.052 lei | 4.052 lei | 0 |
| 2018 | — | −100 lei | 64.200 lei în creștere față de 2017 | — | 68.852 lei | 4.652 lei | — |
| 2017 | — | −100 lei în creștere față de 2016 | 64.100 lei în creștere față de 2016 | — | 68.852 lei | 4.752 lei | — |
| 2016 | 0 lei | −1.380 lei | 64.000 lei | 0 lei | 68.853 lei | 4.853 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
