EXCLUSIV INC. SRL

EXCLUSIV INC. SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 18761977, Nr. Reg. Com. J2006000875204. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4777 - Comert cu amanuntul al ceasurilor si bijuteriilor, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 14 iunie 2006. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. AVRAM IANCU, BL.10, SC.2, ET.5, AP.36. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EXCLUSIV INC. SRL
CUI
18761977
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006000875204
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 iunie 2006
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. AVRAM IANCU, BL.10, SC.2, ET.5, AP.36
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4777
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al ceasurilor si bijuteriilor, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, EXCLUSIV INC. SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.561.272 lei, un profit net de 189.109 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.989.782 lei2017 · Cifra de afaceri: 2.089.255 lei2018 · Cifra de afaceri: 2.643.017 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.858.211 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.356.080 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.725.028 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.157.846 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.704.961 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.007.018 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.561.272 lei2016 · Profit net: 48.690 lei2017 · Profit net: 85.015 lei2018 · Profit net: 144.744 lei2019 · Profit net: 97.621 lei2020 · Profit net: 234.117 lei2021 · Profit net: 191.245 lei2022 · Profit net: 184.829 lei2023 · Profit net: 269.541 lei2024 · Profit net: 288.861 lei2025 · Profit net: 189.109 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.989.782 lei'162017: 2.089.255 lei'172018: 2.643.017 lei'182019: 2.858.211 lei'192020: 2.356.080 lei'202021: 2.725.028 lei'212022: 2.157.846 lei'222023: 2.704.961 lei'232024: 3.007.018 lei'242025: 3.561.272 lei3,6 mil.'25
Profit net lei
2016: 48.690 lei'162017: 85.015 lei'172018: 144.744 lei'182019: 97.621 lei'192020: 234.117 lei'202021: 191.245 lei'212022: 184.829 lei'222023: 269.541 lei'232024: 288.861 lei289 mii'242025: 189.109 lei189 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EXCLUSIV INC. SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.561.272 lei în creștere față de 2024 189.109 lei în scădere față de 2024 2.270.436 lei în creștere față de 2024 284.483 lei 3.765.800 lei 1.779.847 lei 6
2024 3.007.018 lei în creștere față de 2023 288.861 lei în creștere față de 2023 1.810.922 lei în creștere față de 2023 109.229 lei 3.292.431 lei 1.590.738 lei 6 în creștere față de 2023
2023 2.704.961 lei în creștere față de 2022 269.541 lei în creștere față de 2022 1.784.205 lei în scădere față de 2022 156.870 lei 2.929.212 lei 1.301.877 lei 5 în scădere față de 2022
2022 2.157.846 lei în scădere față de 2021 184.829 lei în scădere față de 2021 1.849.924 lei în scădere față de 2021 39.665 lei 2.875.204 lei 1.064.945 lei 6 în creștere față de 2021
2021 2.725.028 lei în creștere față de 2020 191.245 lei în scădere față de 2020 2.012.531 lei în creștere față de 2020 102.387 lei 2.789.460 lei 879.316 lei 5 în scădere față de 2020
2020 2.356.080 lei în scădere față de 2019 234.117 lei în creștere față de 2019 1.887.929 lei în scădere față de 2019 162.424 lei 2.468.576 lei 743.071 lei 8
2019 2.858.211 lei în creștere față de 2018 97.621 lei în scădere față de 2018 1.948.587 lei în scădere față de 2018 228.988 lei 2.228.553 lei 508.954 lei 8 în scădere față de 2018
2018 2.643.017 lei în creștere față de 2017 144.744 lei în creștere față de 2017 2.074.222 lei în creștere față de 2017 15.402 lei 2.470.153 lei 411.333 lei 9
2017 2.089.255 lei în creștere față de 2016 85.015 lei în creștere față de 2016 1.938.531 lei în creștere față de 2016 90.342 lei 2.114.778 lei 266.589 lei 9 în creștere față de 2016
2016 1.989.782 lei 48.690 lei 1.832.877 lei 22.241 lei 1.992.210 lei 181.574 lei 8

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.