EXCLUSIVE CLEANING & DETAILING S.R.L.

EXCLUSIVE CLEANING & DETAILING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42902289, Nr. Reg. Com. J08/1507/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 11 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. LIVIU CORNEL BABEŞ, NR.3, CAMERA 1, BL.4, SC.B, AP.40, cod poștal 500435. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EXCLUSIVE CLEANING & DETAILING S.R.L.
CUI
42902289
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1507/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 august 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. LIVIU CORNEL BABEŞ, NR.3, CAMERA 1, BL.4, SC.B, AP.40
Cod poștal
500435
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2024, EXCLUSIVE CLEANING & DETAILING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 487.442 lei, o pierdere netă de 65.531 lei și un număr mediu de 18 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 15.906 lei2023 · Cifra de afaceri: 649.118 lei2024 · Cifra de afaceri: 487.442 lei2020 · Profit net: 15.393 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: −307 lei2023 · Profit net: 362.958 lei2024 · Profit net: −65.531 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 15.906 lei20202023: 649.118 lei649 mii20232024: 487.442 lei487 mii2024
Profit net lei
2020: 15.393 lei20202021: 0 lei20212022: −307 lei20222023: 362.958 lei363 mii20232024: −65.531 lei−66 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru EXCLUSIVE CLEANING & DETAILING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 487.442 lei în scădere față de 2023 −65.531 lei în scădere față de 2023 341.617 lei în creștere față de 2023 — 654.330 lei 312.713 lei 18 în creștere față de 2023
2023 649.118 lei 362.958 lei în creștere față de 2022 66.182 lei în creștere față de 2022 — 444.426 lei 378.244 lei 2 în creștere față de 2022
2022 — −307 lei în scădere față de 2021 784 lei în creștere față de 2021 — 16.070 lei 15.286 lei 1
2021 — 0 lei în scădere față de 2020 477 lei — 16.070 lei 15.593 lei —
2020 15.906 lei 15.393 lei 477 lei — 16.070 lei 15.593 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare