EXCLUSIVE ROMARTA FASHION SRL

EXCLUSIVE ROMARTA FASHION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 22503844, Nr. Reg. Com. J2007001974037. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 3 octombrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. MĂCEŞULUI, NR.9, cod poștal 115300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EXCLUSIVE ROMARTA FASHION SRL
CUI
22503844
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007001974037
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 octombrie 2007
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. MĂCEŞULUI, NR.9
Cod poștal
115300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, EXCLUSIVE ROMARTA FASHION SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.454.879 lei, un profit net de 105.193 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 791.529 lei2017 · Cifra de afaceri: 898.573 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.028.076 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.033.676 lei2020 · Cifra de afaceri: 872.432 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.085.803 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.189.273 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.502.878 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.845.554 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.454.879 lei2016 · Profit net: 63.766 lei2017 · Profit net: −114.918 lei2018 · Profit net: −70.593 lei2019 · Profit net: −166.628 lei2020 · Profit net: −102.824 lei2021 · Profit net: 417.899 lei2022 · Profit net: −84.486 lei2023 · Profit net: 129.411 lei2024 · Profit net: 970.021 lei2025 · Profit net: 105.193 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 791.529 lei'162017: 898.573 lei'172018: 1.028.076 lei'182019: 1.033.676 lei'192020: 872.432 lei'202021: 1.085.803 lei'212022: 1.189.273 lei'222023: 1.502.878 lei'232024: 1.845.554 lei1,8 mil.'242025: 1.454.879 lei1,5 mil.'25
Profit net lei
2016: 63.766 lei'162017: −114.918 lei'172018: −70.593 lei'182019: −166.628 lei−167 mii'192020: −102.824 lei'202021: 417.899 lei'212022: −84.486 lei'222023: 129.411 lei'232024: 970.021 lei970 mii'242025: 105.193 lei105 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EXCLUSIVE ROMARTA FASHION SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.454.879 lei în scădere față de 2024 105.193 lei în scădere față de 2024 699.350 lei în creștere față de 2024 100.821 lei 932.970 lei 334.441 lei 8 în scădere față de 2024
2024 1.845.554 lei în creștere față de 2023 970.021 lei în creștere față de 2023 565.849 lei în scădere față de 2023 135.389 lei 1.343.048 lei 912.588 lei 10
2023 1.502.878 lei în creștere față de 2022 129.411 lei în creștere față de 2022 1.970.339 lei în creștere față de 2022 160.306 lei 1.760.100 lei −57.433 lei —
2022 1.189.273 lei în creștere față de 2021 −84.486 lei în scădere față de 2021 1.863.540 lei în creștere față de 2021 160.306 lei 1.523.890 lei −186.844 lei —
2021 1.085.803 lei în creștere față de 2020 417.899 lei în creștere față de 2020 1.586.138 lei în scădere față de 2020 91.838 lei 1.391.942 lei −102.358 lei 13 în scădere față de 2020
2020 872.432 lei în scădere față de 2019 −102.824 lei în creștere față de 2019 1.790.582 lei în creștere față de 2019 14.537 lei 1.255.788 lei −520.257 lei 14 în creștere față de 2019
2019 1.033.676 lei în creștere față de 2018 −166.628 lei în scădere față de 2018 1.608.268 lei în creștere față de 2018 14.537 lei 1.176.298 lei −417.433 lei 13
2018 1.028.076 lei în creștere față de 2017 −70.593 lei în creștere față de 2017 1.329.331 lei în creștere față de 2017 14.537 lei 1.063.989 lei −250.805 lei —
2017 898.573 lei în creștere față de 2016 −114.918 lei în scădere față de 2016 972.025 lei în creștere față de 2016 — 791.813 lei −180.212 lei —
2016 791.529 lei 63.766 lei 611.763 lei — 546.469 lei −65.294 lei 14

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.