EXTREME PACK S.R.L.

EXTREME PACK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41401360, Nr. Reg. Com. J2019002866121. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3230 - Fabricarea articolelor pentru sport. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT ŞARDU COM. SÂNPAUL, ŞARDU, NR.158, cod poștal 407534. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EXTREME PACK S.R.L.
CUI
41401360
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002866121
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT ŞARDU COM. SÂNPAUL, ŞARDU, NR.158
Cod poștal
407534
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3230
Domeniu de activitate
Fabricarea articolelor pentru sport

Situații financiare

În 2025, EXTREME PACK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.000 lei, o pierdere netă de 68.144 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii2020202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 80.700 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.750 lei2024 · Cifra de afaceri: 13.200 lei2025 · Cifra de afaceri: 44.000 lei2020 · Profit net: −51 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 86.821 lei2023 · Profit net: 32.250 lei2024 · Profit net: −46.723 lei2025 · Profit net: −68.144 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 80.700 lei81 mii20222023: 9.750 lei20232024: 13.200 lei20242025: 44.000 lei44 mii2025
Profit net lei
2020: −51 lei20202021: 0 lei20212022: 86.821 lei87 mii20222023: 32.250 lei20232024: −46.723 lei20242025: −68.144 lei−68 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EXTREME PACK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 44.000 lei în creștere față de 2024 −68.144 lei în scădere față de 2024 39.420 lei în creștere față de 2024 21.634 lei 2.682 lei −15.104 lei 2
2024 13.200 lei în creștere față de 2023 −46.723 lei în scădere față de 2023 6.708 lei în scădere față de 2023 28.602 lei 31.028 lei 53.041 lei 2
2023 9.750 lei în scădere față de 2022 32.250 lei în scădere față de 2022 8.870 lei în creștere față de 2022 35.411 lei 112.456 lei 99.764 lei 2
2022 80.700 lei 86.821 lei în creștere față de 2021 7.960 lei în creștere față de 2021 42.422 lei 213.503 lei 86.970 lei 2
2021 — 0 lei în creștere față de 2020 0 lei 47.139 lei 165.614 lei 149 lei —
2020 — −51 lei 0 lei 46.889 lei 180.836 lei 149 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare