EYESAID S.R.L.

EYESAID S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43299039, Nr. Reg. Com. J2020014930409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4774 - Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 9 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GALA GALACTION, NR.77, BIROUL NR. 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EYESAID S.R.L.
CUI
43299039
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020014930409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 noiembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GALA GALACTION, NR.77, BIROUL NR. 1
Cod CAEN
4774
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, EYESAID S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 175.737 lei, un profit net de 121.277 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 8.910 lei2022 · Cifra de afaceri: 511 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.110 lei2025 · Cifra de afaceri: 175.737 lei2020 · Profit net: −40 lei2021 · Profit net: −2.123 lei2022 · Profit net: −116.209 lei2023 · Profit net: −111.104 lei2024 · Profit net: −122.824 lei2025 · Profit net: 121.277 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 8.910 lei20212022: 511 lei20222023: 2.110 lei20232025: 175.737 lei176 mii2025
Profit net lei
2020: −40 lei20202021: −2.123 lei20212022: −116.209 lei20222023: −111.104 lei20232024: −122.824 lei−123 mii20242025: 121.277 lei121 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EYESAID S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 175.737 lei 121.277 lei în creștere față de 2024 288.031 lei în scădere față de 2024 — 57.530 lei −230.501 lei —
2024 — −122.824 lei în scădere față de 2023 380.626 lei în scădere față de 2023 25.955 lei 2.893 lei −351.778 lei —
2023 2.110 lei în creștere față de 2022 −111.104 lei în creștere față de 2022 409.608 lei în creștere față de 2022 129.775 lei 50.558 lei −229.275 lei —
2022 511 lei în scădere față de 2021 −116.209 lei în scădere față de 2021 377.588 lei în creștere față de 2021 233.594 lei 25.822 lei −118.172 lei —
2021 8.910 lei −2.123 lei în scădere față de 2020 304.986 lei în creștere față de 2020 253.392 lei 49.631 lei −1.963 lei —
2020 — −40 lei 35.000 lei — 35.160 lei 160 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare