FAAM COSTRUZIONI S.R.L.

FAAM COSTRUZIONI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 42998640, Nr. Reg. Com. J30/716/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 2 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, ALEEA TISA, NR.2, BL.68, AP.7, cod poștal 440141. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FAAM COSTRUZIONI S.R.L.
CUI
42998640
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/716/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 septembrie 2020
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, ALEEA TISA, NR.2, BL.68, AP.7
Cod poștal
440141
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, FAAM COSTRUZIONI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 992.260 lei, un profit net de 628.235 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2022202320242022 · Cifra de afaceri: 905.241 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.006.128 lei2024 · Cifra de afaceri: 992.260 lei2022 · Profit net: 734.789 lei2023 · Profit net: 718.466 lei2024 · Profit net: 628.235 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 905.241 lei20222023: 1.006.128 lei1,0 mil.20232024: 992.260 lei992 mii2024
Profit net lei
2022: 734.789 lei735 mii20222023: 718.466 lei20232024: 628.235 lei628 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FAAM COSTRUZIONI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 992.260 lei în scădere față de 2023 628.235 lei în scădere față de 2023 145.014 lei în creștere față de 2023 110.807 lei 1.110.823 lei 1.076.616 lei 4 în scădere față de 2023
2023 1.006.128 lei în creștere față de 2022 718.466 lei în scădere față de 2022 44.411 lei în creștere față de 2022 131 lei 980.486 lei 936.206 lei 5 în creștere față de 2022
2022 905.241 lei 734.789 lei 8.572 lei — 1.047.413 lei 1.038.841 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare