FABIAN & IANI S.R.L.

FABIAN & IANI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40432474, Nr. Reg. Com. J2019000240350. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4752 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT CENAD COM. CENAD, NR.1776, cod poștal 307095. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FABIAN & IANI S.R.L.
CUI
40432474
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000240350
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT CENAD COM. CENAD, NR.1776
Cod poștal
307095
Cod CAEN
4752
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, FABIAN & IANI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 805.786 lei, o pierdere netă de 58.536 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 599.921 lei2020 · Cifra de afaceri: 572.614 lei2021 · Cifra de afaceri: 653.622 lei2022 · Cifra de afaceri: 865.060 lei2023 · Cifra de afaceri: 750.898 lei2024 · Cifra de afaceri: 604.042 lei2025 · Cifra de afaceri: 805.786 lei2019 · Profit net: 59.170 lei2020 · Profit net: 33.998 lei2021 · Profit net: 30.646 lei2022 · Profit net: 57.939 lei2023 · Profit net: 16.477 lei2024 · Profit net: −49.440 lei2025 · Profit net: −58.536 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 599.921 lei20192020: 572.614 lei20202021: 653.622 lei20212022: 865.060 lei865 mii20222023: 750.898 lei20232024: 604.042 lei20242025: 805.786 lei806 mii2025
Profit net lei
2019: 59.170 lei59 mii20192020: 33.998 lei20202021: 30.646 lei20212022: 57.939 lei20222023: 16.477 lei20232024: −49.440 lei20242025: −58.536 lei−59 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FABIAN & IANI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 805.786 lei în creștere față de 2024 −58.536 lei în scădere față de 2024 159.742 lei în creștere față de 2024 52.202 lei 153.160 lei 45.620 lei 3
2024 604.042 lei în scădere față de 2023 −49.440 lei în scădere față de 2023 96.269 lei în creștere față de 2023 237 lei 200.188 lei 104.156 lei 3
2023 750.898 lei în scădere față de 2022 16.477 lei în scădere față de 2022 63.394 lei în scădere față de 2022 283 lei 216.707 lei 153.596 lei 3
2022 865.060 lei în creștere față de 2021 57.939 lei în creștere față de 2021 110.439 lei în creștere față de 2021 559 lei 252.399 lei 142.519 lei 3
2021 653.622 lei în creștere față de 2020 30.646 lei în scădere față de 2020 96.446 lei în creștere față de 2020 834 lei 196.692 lei 101.080 lei 3
2020 572.614 lei în scădere față de 2019 33.998 lei în scădere față de 2019 42.462 lei în creștere față de 2019 1.137 lei 113.694 lei 72.369 lei 3 în creștere față de 2019
2019 599.921 lei 59.170 lei 20.788 lei 1.573 lei 78.585 lei 59.370 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare