FABRICA DE CUVINTE SRL

FABRICA DE CUVINTE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38292840, Nr. Reg. Com. J2017016704406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7330 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 2 octombrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, INT RECONSTRUCŢIEI, NR.1, CAMERA 3, BL.24, SC.2, ET.6, AP.72, cod poștal 031721. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FABRICA DE CUVINTE SRL
CUI
38292840
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017016704406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 octombrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, INT RECONSTRUCŢIEI, NR.1, CAMERA 3, BL.24, SC.2, ET.6, AP.72
Cod poștal
031721
Cod CAEN
7330
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, FABRICA DE CUVINTE SRL a raportat o cifră de afaceri de 54.900 lei, un profit net de 4.787 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 4.658 lei2018 · Cifra de afaceri: 41.122 lei2019 · Cifra de afaceri: 119.900 lei2020 · Cifra de afaceri: 51.966 lei2021 · Cifra de afaceri: 26.072 lei2022 · Cifra de afaceri: 84.262 lei2023 · Cifra de afaceri: 94.873 lei2024 · Cifra de afaceri: 87.873 lei2025 · Cifra de afaceri: 54.900 lei2017 · Profit net: 436 lei2018 · Profit net: 19.562 lei2019 · Profit net: 31.870 lei2020 · Profit net: 3.540 lei2021 · Profit net: −8.091 lei2022 · Profit net: 59.533 lei2023 · Profit net: 14.145 lei2024 · Profit net: 4.860 lei2025 · Profit net: 4.787 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 4.658 lei'172018: 41.122 lei'182019: 119.900 lei120 mii'192020: 51.966 lei'202021: 26.072 lei'212022: 84.262 lei'222023: 94.873 lei'232024: 87.873 lei'242025: 54.900 lei55 mii'25
Profit net lei
2017: 436 lei'172018: 19.562 lei'182019: 31.870 lei'192020: 3.540 lei'202021: −8.091 lei−8 mii'212022: 59.533 lei60 mii'222023: 14.145 lei'232024: 4.860 lei'242025: 4.787 lei5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FABRICA DE CUVINTE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 54.900 lei în scădere față de 2024 4.787 lei în scădere față de 2024 2.017 lei în creștere față de 2024 — 7.442 lei 5.425 lei —
2024 87.873 lei în scădere față de 2023 4.860 lei în scădere față de 2023 1.185 lei în creștere față de 2023 — 20.823 lei 19.638 lei —
2023 94.873 lei în creștere față de 2022 14.145 lei în scădere față de 2022 690 lei în scădere față de 2022 531 lei 14.937 lei 14.778 lei —
2022 84.262 lei în creștere față de 2021 59.533 lei în creștere față de 2021 7.071 lei în scădere față de 2021 7.112 lei 60.092 lei 60.133 lei —
2021 26.072 lei în scădere față de 2020 −8.091 lei în scădere față de 2020 43.948 lei în scădere față de 2020 59.958 lei 2.600 lei 12.816 lei —
2020 51.966 lei în scădere față de 2019 3.540 lei în scădere față de 2019 56.161 lei în scădere față de 2019 80.137 lei 5.980 lei 20.907 lei —
2019 119.900 lei în creștere față de 2018 31.870 lei în creștere față de 2018 56.548 lei în creștere față de 2018 86.804 lei 12.112 lei 42.368 lei —
2018 41.122 lei în creștere față de 2017 19.562 lei în creștere față de 2017 353 lei în scădere față de 2017 — 20.774 lei 20.498 lei 1
2017 4.658 lei 436 lei 2.705 lei — 3.341 lei 636 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare