FABRICA DE ENERGIE S.R.L.

Radiată din 17 septembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FABRICA DE ENERGIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40191775, Nr. Reg. Com. J28/1051/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2612 - Fabricarea altor componente electronice. Societatea a fost înființată la data de 21 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, COM. IZBICENI, STR. CORABIEI, NR.2, cod poștal 237230. Societatea este radiată din data de 17 septembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FABRICA DE ENERGIE S.R.L.
CUI
40191775
Stare
Radiată din 17 septembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J28/1051/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 noiembrie 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, COM. IZBICENI, STR. CORABIEI, NR.2
Cod poștal
237230
Cod CAEN
2612
Domeniu de activitate
Fabricarea altor componente electronice

Situații financiare

În 2024, FABRICA DE ENERGIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 7.666 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii201920202021202220242019 · Cifra de afaceri: 132.977 lei2020 · Cifra de afaceri: 131.537 lei2021 · Cifra de afaceri: 201.528 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.262 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 51.549 lei2020 · Profit net: −20.821 lei2021 · Profit net: 2.239 lei2022 · Profit net: −9.576 lei2024 · Profit net: −7.666 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 132.977 lei20192020: 131.537 lei20202021: 201.528 lei202 mii20212022: 2.262 lei20222024: 0 lei02024
Profit net lei
2019: 51.549 lei52 mii20192020: −20.821 lei−21 mii20202021: 2.239 lei20212022: −9.576 lei20222024: −7.666 lei−8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FABRICA DE ENERGIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei în scădere față de 2022 −7.666 lei în creștere față de 2022 7.806 lei în creștere față de 2022 10.316 lei 5.477 lei 9.187 lei —
2022 2.262 lei în scădere față de 2021 −9.576 lei în scădere față de 2021 2.633 lei în scădere față de 2021 13.027 lei 11.997 lei 23.591 lei —
2021 201.528 lei în creștere față de 2020 2.239 lei în creștere față de 2020 8.377 lei în scădere față de 2020 14.332 lei 26.012 lei 33.167 lei —
2020 131.537 lei în scădere față de 2019 −20.821 lei în scădere față de 2019 17.686 lei în scădere față de 2019 15.637 lei 31.777 lei 30.928 lei 1 în scădere față de 2019
2019 132.977 lei 51.549 lei 23.292 lei 16.944 lei 78.003 lei 51.749 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare