FABRICADECULTURĂ S.R.L.

FABRICADECULTURĂ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38931782, Nr. Reg. Com. J26/293/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SECEREI, NR.13, BIROURILE 10-12, cod poștal 540498. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FABRICADECULTURĂ S.R.L.
CUI
38931782
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/293/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SECEREI, NR.13, BIROURILE 10-12
Cod poștal
540498
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2021, FABRICADECULTURĂ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 273.529 lei, o pierdere netă de 57.416 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20182019202020212018 · Cifra de afaceri: 12.431 lei2019 · Cifra de afaceri: 66.487 lei2020 · Cifra de afaceri: 158.796 lei2021 · Cifra de afaceri: 273.529 lei2018 · Profit net: −27.463 lei2019 · Profit net: 19.895 lei2020 · Profit net: −6.812 lei2021 · Profit net: −57.416 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.431 lei20182019: 66.487 lei20192020: 158.796 lei20202021: 273.529 lei274 mii2021
Profit net lei
2018: −27.463 lei20182019: 19.895 lei20 mii20192020: −6.812 lei20202021: −57.416 lei−57 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru FABRICADECULTURĂ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 273.529 lei în creștere față de 2020 −57.416 lei în scădere față de 2020 256.238 lei în creștere față de 2020 151.868 lei 32.773 lei −71.597 lei 1
2020 158.796 lei în creștere față de 2019 −6.812 lei în scădere față de 2019 233.372 lei în creștere față de 2019 208.818 lei 10.373 lei −14.181 lei 1
2019 66.487 lei în creștere față de 2018 19.895 lei în creștere față de 2018 10.444 lei în scădere față de 2018 — 3.076 lei −7.368 lei —
2018 12.431 lei −27.463 lei 32.242 lei — 4.669 lei −27.263 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare