FĂCĂTORUL DE PASTE S.R.L.

FĂCĂTORUL DE PASTE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39706495, Nr. Reg. Com. J26/2050/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1073 - Fabricarea macaroanelor, taiteilor, cus-cus-ului si a altor produse fainoase similare. Societatea a fost înființată la data de 2 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, ORŞ. SOVATA, CAR. PETŐFI SÁNDOR, BL.G1/1041, AP.4, cod poștal 545500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FĂCĂTORUL DE PASTE S.R.L.
CUI
39706495
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/2050/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 august 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, ORŞ. SOVATA, CAR. PETŐFI SÁNDOR, BL.G1/1041, AP.4
Cod poștal
545500
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1073
Domeniu de activitate
Fabricarea macaroanelor, taiteilor, cus-cus-ului si a altor produse fainoase similare

Situații financiare

În 2025, FĂCĂTORUL DE PASTE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 353 lei.

Profit net lei
2019: −4.439 lei20192020: −71.291 lei20202021: −107.500 lei−108 mii20212022: −51.443 lei20222023: −2.309 lei20232024: 16.642 lei17 mii20242025: −353 lei−3532025
Indicatori financiari pe ani pentru FĂCĂTORUL DE PASTE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −353 lei în scădere față de 2024 239.723 lei în scădere față de 2024 50.838 lei 19.230 lei −220.494 lei —
2024 — 16.642 lei în creștere față de 2023 240.081 lei 61.006 lei 19.940 lei −220.141 lei —
2023 — −2.309 lei în creștere față de 2022 240.081 lei în creștere față de 2022 127.633 lei 3.300 lei −236.783 lei —
2022 — −51.443 lei în creștere față de 2021 238.904 lei în creștere față de 2021 145.866 lei 4.432 lei −234.473 lei 3 în scădere față de 2021
2021 — −107.500 lei în scădere față de 2020 183.076 lei în creștere față de 2020 164.099 lei 48 lei −183.030 lei 4 în creștere față de 2020
2020 — −71.291 lei în scădere față de 2019 75.530 lei în scădere față de 2019 164.099 lei 2 lei −75.530 lei 3
2019 — −4.439 lei 176.338 lei 62.475 lei 301.624 lei −4.239 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare